Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hóesésben kivinnétek a kisgyer...

Hóesésben kivinnétek a kisgyereket az udvarra?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 10:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Én utálom a havat, a telet. A gyerek imádja. Kivittem délelőtt és ha az apja időben hazaér munkából ő fogja délután. Rettentően élvezte.
2020. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Itt ahol most lakom a hideg szélén kívül semmi nincs .
2020. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mert a ho nagyon veszelyes. Elolvad a gyerek m cukorbol van. Milyen kerdes ez???🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A hó olyan mint az eső. Esőben nem szoktam kivinni max . esernyővel,nem azért mert elolvad hanem azért hogy ne betegedjen meg. Gondoltam persze hogy a hó más de azért kíváncsi voltam mások szokásaira. Remélem boldog vagy hogy ma is kioszthattál valakit...
2020. márc. 23. 21:32
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Pff te gyerekkorodban nem mentel ki hoban? Ja es esoben is kimegyunk.
2020. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Esőben gondolom esernyővel mert amúgy marha jó buli szétázni
2020. márc. 23. 22:33
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt Baranyában nagy hó van, holnap megyünk ki hóembert építeni. Már nagyon vártuk a márciust, az utóbbi pár évben, mindig ilyenkor havazott. 😄

Esőben, esőkabátban, gumicsizmában is ki szoktunk menni tocsogni, ugrálni a pocsolyába, nagyon szeretjük ezt is. Ráadásul immunerősítő is. 😊

2020. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
Igen, az ilyenekbol lesznek a puhany gyerekek.. eso, ho, szel... mindegy mi van. Kimegyunk.
2020. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Esőben mi se megyünk ki ,de ha esett hó úgy hogy megmarad akkor kimentünk mindig ,szánkózni,hó embert építeni,szél ha nem túl erős ki mentünk sárkányt eregetni.
2020. márc. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Esőben esernyővel szoktunk kimenni( tehát kimegyünk ha kell de jobb utánna ha már nem esik-akkor is vannak pocsolyák) szélben is kimegyünk ha nem fúj nagyon erősen és ahogy tegnap írtam is kimentünk a szeles hóesésben is.Csak kellett egy kis megerősítés hogy ezt jól teszem. Ma is kimegyünk. Nem kell azonnal lehurrogni ismeretlenül hogy puhányt nevelek ,első gyerek és próbálok mindent jól csinálni bár elég nehéz.
2020. márc. 24. 06:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!