Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam lassan 18 hónapos, és a...

Fiam lassan 18 hónapos, és a héten kitalálta, hogy sokkal jobb velünk aludni. Éjjel felsír, és ha nem visszük át, addig üvölt, míg el nem éri a célját. Van esetleg ötletetek, hogy hogyan vegyem rá a saját ágyban alvásra?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, 28 hetes terhes vagyok, és szerintem érzi, hogy hamarosan nem lesz egyedül a középpontban.
2010. júl. 26. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vidd át!
2010. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Addig üvölt, míg át nem viszem. Ezt éjjel 2kor hallgatni nekünk és a szomszédoknak, elég kiborító. És tudod, 28 hetes terhesen nekem is szükségem van az alvásra, hogy a másnapi lépést tudjak tartani a fiammal.
2010. júl. 26. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kislányom is ezt csinálta.Szerintem vigyétek át,de mikor már elalszik újbol vigyétek vissza a saját ágyába.Nekünk beválik.Tudom nem ez a legideálisabb megoldás,de egy probát megér.
2010. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!