Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 gyerekkel otthon levő...

3-4 gyerekkel otthon levő szülők, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Az sem semmi hogy egyik se megy oviba, suliba, de még főznöm is kell mivel nem bent esznek. Nektek mi okoz problémát?
2020. márc. 26. 17:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Háztartásbeli vagyok, szóval ugyanolyan, mint eddig. Van napirendünk, ki is írtam egy táblára, ahhoz tartják magukat, mindenki csinálja a dolgát.
2020. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
Hát én nem irigyellek, elhiszem, hogy nehéz. Sajnálom, hogy ilyen gonosz válaszokat kaptál. Sok erőt, kitartást kívánok.
2020. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

Erőt,kitartást? Szomorúnak tartom,hogy valaki 1 hetet nem tud foglalkozni a gyerekeivel .Még főznöd is kell rájuk ? hát ez felháborító tényleg :D

A kérdésre válaszolva nekem nem teher,mivel szeretek a gyerekeimmel foglalkozni,és úgy neveltem őket,hogy ne legyenek elviselhetetlenek.. aki most panaszkodik rájuk,az nézzen magába és szégyenkezzen,mert ő szülte és nevelte őket :D

2020. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
2 ovisom és 2 3 év alattim van. Imádom, hogy végre hatosban vagyunk, mi nagyon élvezzük. Egyedül a férjemet nehéz elszeparálni, ő dolgozik itthonról.
2020. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
23%
Gonosz vagyok mert megvan a véleményem arról aki odaszül 4 kölköt és panaszkodik miatta? Ok. Akkor gonosz vagyok :D
2020. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

Nehéz neki, mert gondolom az ovis unatkozik, az iskolás segítséget igényel, a lakás meg szalad.

Mindenkinek nehéz ebben a helyzetben, bezárva. Nem kéne még jól nekiesni a másiknak. Rossz helyre jött panaszkodni, ez az egyetlen dolog, amiben hibás.

2020. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyetértek az utolsóval. Nincs 2 egyforma gyerek, és nincs két egyforma szülő. Valaki jobban bírja, hogy össze van velük zárva, valaki nem. Ettől nem lesznek rosszabbak vagy jobbak. Igen, ez most egy kissé kaotikus helyzet, és nem tudja mindenki megfelelően kezelni azonnal. De attól még nem kell éreztetni azzal, aki panaszkodik, hogy milyen szar anya, és hogy " bezzeg én milyen szupermami vagyok". Ez szánalmas.
2020. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

Én szarul, lelkileg visel meg inkabb. Igyekszem, de nem mindig sikerul az eltervezettek alapjan. A nagyobb ovis, fejlesztesekre jarunk, amiket most otthon probalunk legalabb szinten tartani. A kisebb 6 hónapos, neki vannak jobb meg rosszabb pillanatai.

Meg lehet kovezni erte, de nekem a takaritono hianyzik a legjobban, ugye teljesen ertheto, hogy most nem jon, de igy a takaritast, vasalast is be kell szuszakolni.

2020. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%

Anyukák,de gonoszak tudtok lenni. Ez szomorú, és szánalmas is egyben. Jobb a lelkednek,hogy mást leszaranyázol? Ettől nő az önbizalmad? A szemembe ez a szánalmas,sőt, a legalja, aki látatlanban ítélkezik,neten, arc nélkül. Bravó

Kitartást,kérdező! Egyszer vége lesz,gondolj arra :-)

2020. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%

Gondolkozzatok mar mielőtt irtok valamit!Hany gyereketek van hogy ekkora szatok(ezt azoknak/vagy annak aki utalkozik, nem tudom egy ember irta-e)

En is baromi nehezen birom(4 gyerek-6 eves-5 eves-2 eves-10 honapos), es nem kell mondani, hogy minek szultem ennyit, imadom onet, imadok velük lenni, de borzaszto, hogy nem tudunk sehova menni. Nekem ez a legnehezebb. Szerencsére kertes hazban lakunk, de ok jatszoterezni szeretnenek nyilvan, ovi utan mindig mentunk. Kb semmi játék nincs az udvarban, mert a tel miatt elpakoltunk.

Mi etelt azt rendelunk, a legkisebbnek csinalok külön enni. Az meg pluszba nehez, hogy kapjuk a feladatokat mit kell csinalni, a kislanyom mar az iskolát fogja kezdeni osztol, ezért ő ilyen iskolaelokeszites feladatokat is kap, meg kreatov feladatok stb es meg figyelni is kell mikor van tornaora a gyerekeknek skypeon, a kislanyomnak tánc is.

Szerencsére a parom is itthon van mar hetfotol, az elozo masfel hetet nem tudom, hogy csinaltam végig szinte egyedul.

2020. márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!