Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez gyerekveszélyeztetés?...

Ez gyerekveszélyeztetés? Mennyire sok egy 10 éves gyereknek a 14 óra gépezés naponta?

Figyelt kérdés
Heti 5 napról beszélünk. Reggel 8-kor beül a gép elé, este 10-ig nem lehet kiszedni. WC-re járáson kívül egész nap ott ül és játszik vagy nagyritkán órája van, de ezek max fél órásak és elég kevés van neki ilyen. Levegőn sosincs kint, csak ha anyával ment dolgozni és kimennek a kocsihoz majd ugye a kocsitól haza, ez kb 5-5 perc.(hétfőn és szerdán, ekkor nincsenek neki délelőtt órái online). Ha anyával megy dolgozni, ott telefonozik, majd 1 körül hazaérnek és onnantól megint este 10-ig nyomja a billentyűt. 4 éves kora óta űzi az ipart. Ez mennyire egészséges?

2020. ápr. 6. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Az összes számítógépes játékot betiltanám, a legfölöslegesebb marhaság a cigi után.
2020. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért 11-es sokan élnek meg belőle :D
2020. ápr. 9. 21:57
 13/14 A kérdező kommentje:
Most is reggel 8 óta ott ül, pozícióváltás nélkül, csak pisilni mozdult ki.
2020. ápr. 19. 19:02
 14/14 anonim válasza:
100%

Így hogy nincs iskolába járás én is naponta 12 órákat ülök a székben gép előtt.


Ebből a fele tanulással telik mivel 12.-es vagyok. Naponta 1 órát edzek a többi szabadidőmben játszok.

De mi mást csinálhatnék?


Valamilyen szinten megértem, hogy ennyit játszik, úgysem lehet nagyon mást csinálni.

2020. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!