Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Illik még 6 éves gyereknek...

Illik még 6 éves gyereknek műanyag lábhajtásos kismotorral játszani?

Figyelt kérdés
Lány gyerek ráadásul.

2020. ápr. 9. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Illik-e?! Hadd játszon vele, ha élvezi. Lány? és akkor? Én ennyi idősen távirányítós autóval játszottam rengeteget, meg egy szomszéd fiútól “örökölt” sötétkék biciklim volt :D Felnőttem, élek és virulok.
2020. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem illem kérdése. Azzal játszik, amivel akar.
2020. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem már elég nagy hozzá. A motorhoz képest is. Bicikliből is szintet léptünk, már a nagyobb van neki. Viszont suliba még nem mehet, mert nem elég érett.
2020. ápr. 9. 09:56
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Akkor tiltsd meg neki ha ilyen f.a anyuka/apuka vagy! Szegény gyerek!

Egyébként annál jobban erősíti a lábát, minél kisebb a motor...

2020. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
A 11 éves leánygyermekem is játszik vele, igaz főként arra használja, hogy keresztbe tesz kettőn egy seprűnyelet, és lóversenyeset játszik, és átugrálja. Esetedben max azon izgulnék, hogy szét ne csiszálja vele a cipőjét meg a térdén a nadrágot. :)
2020. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha fiú, akkor szabad?

"Lány gyerek ráadásul."

Ajj, milyen bűne lehet még...

2020. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha avval akar játszani, had játsszon. Bár tény és való, hogy ilyen korban már biciklizni szoktak, de ne tilts meg neki. Ha gondolod, mutasd meg neki a biciklit, de ne erőltesd. Amúgy az teljesen lényegtelen, hogy fiú vagy lány.
2020. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Illik, nem illik, az én gyerekeim még kint bohóckodnak vele a kertben, mindkettő alsós iskolás. Az utcán már a 20-as meg annál nagyobb biciklit használják, de a kert az más :) Engem nem zavar, csak a fű kopik.
2020. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy illik-e?! Az én 11 és 9 éves fiaim a mai napig azon szórakoznak, de meg a férjem is legurult vele az utcánkban, mert mekkora buli... 😂😂

Had játszon vele! :)

2020. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
10 éves lányom tegnap ment vagy 5 kört a kertben. Már rég tud biciklizni, 20-as biciklije van.
2020. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!