Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Illik még 6 éves gyereknek...

Illik még 6 éves gyereknek műanyag lábhajtásos kismotorral játszani?

Figyelt kérdés
Lány gyerek ráadásul.

2020. ápr. 9. 09:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem illendőség kérdése. Nálunk az ovisok játszanak vele 3-7 (8) éves kor között. Utána nyilván már nem, mert hogy az iskolában (és általában otthon) nem megtalálható eszköz. persze ha van kisebb tesó, azért elmagyarázható, hogy nagy már rá, nem bírja el, tönkremegy. Ezt egy 6éves megérti.
2020. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne játszhatna vele ha szeretne.
2020. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

Aggaszt a gyerek fejlődése? Akkor szoktak ilyen gondolatai támadni a szülőknek. Már rendes biciklivel kellene mennie, már szebb embert kellene rajzolnia...

Ha nem megy iskolába, nyilván látta őt a Pedagógiai Szakszolgálat, olvasd el a véleményüket, és igyekezzetek megvallósítani a javaslatok részben szereplő dolgokat. Be is lehet jelentkezni hozzájuk, és segítséget kérni, ott is on-line kapcsolatot tartanak a szülőkkel, gyerekekkel.

Fizetős lehetőségek is vannak, pl.ők:


Tanulásdiagnosztika:

[link]

2020. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért ne játszhatna vele? Én tizenévesen, sőt most huszonévesen is simán ráülök és megyek egy kicsit ha olyan kedvem van:D Jól esik és kész, nem érdekel hogy fura és nem jelenti azt se, hogy vissza vagyok maradva a fejlődésben. Azt meg végképp nem értem mi köze az egésznek ahhoz hogy lány-e az illető vagy fiú...
2020. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én tizennégy évesen is játszottam még műanyag állatokkal, szóval nem, nem ciki, és nem is illetlenség. Ez kicsit olyan, mintha nagyanyám mondaná, neki voltak ilyen dolgai, hogy bizonyos életkorban már nem illett otthon se mezítláb lenni, fürdőruhában lenni, játékot kérni szülinapra stb.
2020. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
11 évesen is visszavágytam az ilyen traktorokra (lány létemre), csak féltem, hogy összetörik...
2020. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!