Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szokott le a cumisüvegről...

Hogy szokott le a cumisüvegről és mikor?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt amikor már nem ivott cumisüvegből? Magától szokott le vagy elvettétek? Volt átmeneti időszak amikor pl. már csak este vagy valami különleges alkalomkor használhatta?

2020. ápr. 12. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
1,5 éves koráig ivott tápszert, addig használt cumisüveget. Az egyéb folyadékot kezdetektől másból (itatópohár, szívószálas) kapta.
2020. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18 hónaposan korábsn. Addig még volt esti "tej", de egyre többször meghagyta, így pont elfogyott itthon a tápszer, nem vettem többet, a cumisüveget meg eltaktam. Nem kérte 1x sem. Vizet soha nem ivott cumisüvegből, azt cdak itatóból, később már pohárból itta.
2020. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiam szopott, így nem szoktattuk rá. Fél évesen próbáltam, de akkor már nem fogadta el.

A lányomnak kb. 2 évesen elvitte a cica. Pár napig kereste, de hamar lemondott róla.

2020. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!