Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most mi tévő legyek?

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy aranyos, nagyon anyás kislányom, 5 éves. A férjemmel beszélgettünk róla, hogy szeretnénk neki egy kistesót. Leultem ma a lányommal és neki is elmondtam ezt, mire elkezdett sírni... Aztán ezt mondta : ha megfog születni, ő nagyon szomorú lesz és onnantól kezdve nem fog engem szeretni, a tesót meg pláne nem... Komolyan vegyem ezt amit mondott? Nagyon kétségbe vagyok esve :(
2020. ápr. 14. 18:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég hülyeség volt, mivel még csak 5 éves, nem felnőttről beszélünk, akivel egy ilyen horderejű dolgot meg lehetne beszélni.

A gyerek ebből az egészből valószínűleg annyit szűrt le, hogy változás lesz, ami számára nem feltétlenül csak pozitív, ezért a sírással máris elkezdett manipulálni hátha még megfordíthatja a dolgot mert úgy érezte beleszólása lehet...

Na ezért nem szabad ennyire előre elmondani, csak akkor amikor már terhes vagy, kész tényként.

Egyébként egykeként valószínűleg elkényeztettétek és ezért picit önző is lett.

2020. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!