Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 ev korulo gyereketek, hogy...

9 ev korulo gyereketek, hogy viselte a valast? Lettek kovetkezmenyei? Kertetek segitseget orvostol, pszichologustol?

Figyelt kérdés

Hosszabb ideig tarto valasunk volt a felesegemmel. Tobb evig minden veszekedest titkoltunk a gyerek elol, o semmit sem tudott a rossz eletunkrol. Erre egyik naprol a masikra tudta meg a valast, es hogy koltoznek is az anyja uj parjahoz. Azota a lanyom kifordult magabol, elkezdett hizni is mert folyton eszik.

Hazudozik, nem akar tanulni, szemtelen lett. Akkor beszelhet velem ha penzt ker az anyja neveben. Lathatasra most nem is hoztam el a virus miatt mert olyan helyen dolgozok.

Szeretnek segiteni neki, de engem teljesen kizar az eletebol. Barhogy is probalnek beszelni vele nem lehet. Csak arrol tud milyen jatekot szeretne, vagy hogy melyik a kedvenc videosa es ennyi. Mondhatok barmit ha az jon valasznak mikor tesszuk le a telefont mert o neki xyt kell neznie.

Az anyja nem segit, szerinte minden rendben van.


2020. ápr. 17. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Első körben elmennék egy nevelési tanacsadohoz, neki elmondod ezt az egészet. Biztos fog tanácsot adni. A legjobb persze az lenne ha anya ebben partner lenne.

A nevelési tanácsadó majd eliranyit a megfelelő helyre.

2020. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben voltam, pont 9 évesen, csak az én szüleim tényleg nem voltak rosszban. Egyszer csak a semmiből bejelentették, hogy elválnak. Több egészségügyi gondot is okozott, és nagyon nehezen dolgoztam fel. Jártam pszichológushoz is, de semmit nem segít. Nem ajánlom..
2020. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en szüleim is ekkor váltak el. En loptam. Apró dolgokat. Állítólag úgy éreztem az olyasmi amit kontroll alatt tudtam tartani. En nem emlékszem pontosan, azt hiszem nem volt tudatos, vagy akaratlagos. Csak ott volt, és elvettem. Ne nagy dolgokat gondoljatok. Radir, szolozsir ilyesmi.
2020. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!