Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek az normális, ha a...

Szerintetek az normális, ha a párom kivétel nélkül minden egyes reggel ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Minden egyes reggel közvetlenül ébredés után ad a 2 éves gyerekünknek egy pohár kakaót,és beülteti a TV elé valami agy zsibbasztó mesére.

Ez így normális?


(Az én véleményem,hogy előbb reggeliznie kéne,nem pedig káros cukros kakaót innia,amitől az étvágya is elmegy,és jodarabig nem is eszik semmit. A másik meg,hogy közvetlenül ébredés után mindenfele idióta mese,hogy hat az agyara,biztos nem pozitívan...)


Hiába mondom neki,hogy ez rossz,nem érdekli,és most már a fiúnk is függő lett,függ ettől a reggeli rituálétól.

Semmit nem tudok tenni ezügyben,főleg,hogy tudok itthon lenni minden reggel.


Ez így oké?



2020. ápr. 21. 08:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező! Ahogy mondod, te ebben a reggeli időpontban nem mindig vagy otthon. Gondolom a feleséged egyedül van a gyerekekkel. Na most elmondom nálunk hogy néz ki egy reggel. Egyéves lányom hatkor vagy még hat előtt felébred, és onnantól nincs megállás. Konkrétan a járókat nem tűri, torkaszakadtabol üvölt benne, úgyhogy az agyazast, reggeli ruhakikeszitest, főznivalo előkészítését, reggeli elkészítését úgy csinálom, hogy közben minden percben a gyereken csüng fel szemem hogy hova csaszkal meg mit csinál. Ez egy olyan este után mikor 4x fent vagyunk reggel hatkor kimondottan üdítő. Emellett lennének saját igényeim mint kis-és nagydolgaim elvégzése, egy 3 perces zuhany, megfesulkodni, ne adj isten olyan extrák mint feltenni egy hidratalo krémet vagy gyors sminket. Ezekre jobb napokon is fel oram van mire a gyerek elkezd hisztizni hogy nem sétálok vele, nem nézek meg minden kis szirszart amit odaad nekem, stb. Gondolom másoknál is hasonlóan telik a reggel. Na most kövezzetek meg, ilyenkor nem tudom elítélni azt az anyát aki inkább azt választja, hogy betesz egy mesét a gyereknek, ahelyett hogy a gyerek mondjuk végigüvöltse a WC ajtó túloldaláról míg anya berohan 5 percre, vagy hogy a gyerekkel együtt tudjon csak zuhanyozni. Ez is baromi idegőrlő. De kérdező gondolom ha a feleséged erről számolna be, akkor meg ez lenne a gond, hogy miért jár anya a WC-re is a gyerekkel. Mondom ezt úgy, hogy nálunk annak ellenére is így néz ki a reggel, hogy megy a tv (tudom-tudom, szaranya vagyok, bár a gyerek le sem ejti). A kakaós ital meg nem a világvége, szerintem az emberek 90%-a ad a gyerekének, mint ahogy pl Kubut is, ami szinten tele van nyomva cukorral, csak abban nem látszik mennyi van.
2020. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 évesem reggel hatkor felkel, és tele energiával, rohangál csapkod, ütöget, kiabál egy panelben (teljesen normális 2 éves kisfiú..). Örülök végre most már ő is leül a tesóval egy kis mesét nézni ilyenkor. Kakaót meg azóta kap, mióta magától kérte, hogy azt kér tej helyett, ugyanis azt is látta a tesótól.
2020. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
75%
27es vagyok. Azért a kérdező azt nem írta le hogy náluk mi a helyzet ,addig ne ítélkwzzünk
2020. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi ebben. Reggel megissza a kakaóját néz egy kicsit mesét és utána gondolom kezdődik a nap nem ott ül estig a tévé előtt egy kakaóval a kezében.Mindenki tudja mi a helyes mit kéne tenni de akkor Neked magad kellene megvaltoztatni ezt a dolgot ha ennyire zavar. Nem egy egetrengető dolog ez szerintem ha nem vodkával kezdi a napot.😂 Most komolyan legyen olyan anya amilyen szeretne lenni, Te meg legyél olyan apa aki nem kritizálja a párját!👍
2020. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!