Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láteznek még normális lányok...

Láteznek még normális lányok manapság?

Figyelt kérdés

Sajnos akárkivel ismerkedek, mindenki egy álszent r_banc...

Nem akarnék ilyen lenéző lenni, de tényleg ezt tapasztalom.

És nem, nem csak rossz helyen ismerkedek. Rengeteg helyről ismerkedtem már össze nagyon sok lánnyal, és szinte kivétel nélkül r_banc mindegyik... akkor is, ha első látásra normálisak.

Van még itt olyan lány, aki tényleg szerelemre vágyik, arra hogy sétáljunk nagyokat egy parkban, összebújjunk, együtt csináljunk dolgokat? Persze mindegyik lány ilyen kis ártatlannak mutatja magát, aztán kiderül hogy mégis csak a f_sz volt a lényeg... :S elegem van már hogy mindenkiben csalódnom kell.



2014. márc. 6. 22:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és persze nem 15 évesekre gondoltam, ők még persze hogy ártatlanok... de 20 környékén egyszerűen mindenki elk*rvul :S
2014. márc. 6. 22:28
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Mit jelent nálad a ribąnc szó? Mit tettek ezek a lányok veled?
2014. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek..
2014. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyszerűen csak álszent az összes lány, mindegykinek csak az kell... :S
2014. márc. 6. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én is normális vagyok, és tuti nem csak arra megyek, am nem is értem, nem sok ilyen lányt ismerek, szóval lehet tényleg csak rossz körökben mozogsz
2014. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért az érdekes,hogy ennyien rossz körökben mozognának akik hasonlóan gondolják?Érdekes ugye?

A felszínesség mindenekfelett.Lehetne ez a nők mottója... :)

Szerintem vagy nem létezik ilyen,vagy csak valami külön elzárt helyen vannak,mert érdekes módon az ismerőseim nagy része is így látja,hogy nincsen sehol a környezetükbe ilyen.Igen mindegyikünk persze rossz körökben mozog,és mindig csak a férfiak hibásak mindenért...

2014. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
59%
sajnalom,de ezzel az alitassal nem tudok teljes mertekben egyet erteni ugyanis azt ne mondd hogy ha egy szinhazban vagy oarkban megismersz egy not akkor az csak AZT akarja. Valoban vannak olyanok akik erre mennek de a ferfiak kozott megtobb. Oszinten nekik ezt a tarsadalom(meg a nok is) jobban elnezik nekik mint a noknek ami igazsagtalan. en szemelyszerint nem reszesitem elonyben a szexet ee nem is tervezem.
2014. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noydra ***** válasza:
44%

Már megint te? :D

Aki nem szeret szexelni, minek akar csajozni?

2014. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

persze hogy szeretnék... nem ezen van a hangsúly

csak én lépésenként akarnék haladni, először ismerkedés, aztán szimpátia, találkozás, randi, stb... szépen így a szexig

de sok lánynak ez túl régimódi manapság :S

2014. márc. 6. 23:44
 10/11 anonim ***** válasza:
én pl kifejezetten utálom hogy csak a pun*it látják bennem. én szeretem, ha a pasi tiszteletben tartja a dolgaimat. Sztem érdemelje ki először. Ha érdemes rá akkor lehet nonstop csinálni.
2014. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!