Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hagynatok a gyerekeiteknek,...

Ti hagynatok a gyerekeiteknek, hogy azokon a meseken noljenek fel amin mi a 90es es 2000es evekben?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a Cartoonnetwork foxkids minimax meg nickelodeon teljes felhozatalara ami ebben a 10-20 evben ment.


Vagy szerintetek ezek a mesek a gyerekekre negativ hatassal vannak mert tul agresszivak vagy felelmetesek (pl bator a gyava kutya vagy scooby doo)



2020. ápr. 22. 23:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Ezerszer inkább ezek, mint még egy Mancs őrjárat rész.
2020. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Cow and chiken, Dexter, Bátor...

Én szerettem őket középiskolásként. Szerintem egyáltalán nem kisgyereknek, ovisnak való. Nem is nekik készült.

2020. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Fiaim ezeket is nezi, en ugy gondolom jobb mint egy mancsorjarat
2020. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a 90-es évek meséi a dragon ball, sailor moon, beyblade és társai voltak. 89es születésű vagyok. Ezeken a meséken nőttem fel, ráadásul csak németül néztem őket, mert az rtl klub(magyar) után leadta a krtl, pro7 és orf1 (mind német) is😁 folyékonyan tudok németül.

Hagynám hogy nézze, ha akarná.

2020. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nekem se lett tőle semmi bajom. Plusz, azok a legjobbak. Meg ezek a modern, új mesék, sokszor gagyik, és már gyerekként is valszeg unalmasak, és élvezhetetlenek lehetnek; mert nem történik bennük jóformán semmi, és ilyen tekintetben meg "agyleszívás." Tehát annyira eseménytelen 1-2, hogy már butul tőle a gyerek. Ahelyett, hogy valami izgalmasat nézne, amiben történik is valami, és ami építi a kreativitását .
2020. ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
*Ja és sokszor gagyi és igénytelen, szerethetetlen is a rajz az új, mai mesékben. A sorozatokra gondolok.
2020. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg hany eves gyereknek. 6+tol mar igen. Azalatt a minimax sem csak a jimjam
2020. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Ohhh nekünk nincs tévénk (mármint adó) és én pont ezt mondtam a férjemnek. Meg nem akarok látni Bogyó és Babócát. És a kuki fejű ocsmányra rajtolt malacrol se lehet szó.

Disney fog menni és igen, a régi minimaxos és cartoon-os mesék- nagyon jó mesék voltak. Ok a Bátor a gyáva kutya pont egy olyan amitől egy nagyon pici gyerek még akár meg is ijedhet, de a többi?! Ezen kívül: Dr Bubo, Frakk, Macskafogó és bár teljes szívemből gyűlölöm, de ha a gyereknek bejön, akkor Süsü.

Akkora baromság ez a félelmetes. Nem félelmetesek. Mi sem féltünk tőle. A gyerekek egyáltalán nem úgy veszik ezeket. Nem gondolnak bele annyira, hogy félelmetes legyen. Ha meg van egy mese, amitől véletlen épp tényleg félne, akkor azt nem kell erőltetni. De nem volt. Pedig 3-an nőttünk fel rajtuk. Ez a sok gagyi baromság ami most megy... Édes Istenem! Már totál átestünk a ló túloldalára. Anno voltak a népmesék, ahol felnégyelik a királylányt, most meg ez a rengeteg bárgyú ostobaság.

2020. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is az van tervben, hogy cartoon network classic féle meséi meg Disney egész estések, illetve Pixar, Dreamworks egész estések.


Se mancs őrjárat, de az a PJ masks, se peppa malac, se bogyó és babóca. Na az retardált.

2020. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Engem egy dolog bosszant a klasszikus mesékben amúgy (bár ez nem tartozik szorosan a kérdéshez, csak már régóta nyomja a lelkem, és itt úgy látom, normális emberek gyűltek most össze): hogy túl sokszor nyírják ki a szülőket. Túl korán kellett megbeszélni a gyerekkel, hogy mi a halál, mert mindig ez volt a második mondat, hogy az édesanyja fiatalon meghalt. Aztán egy ideig a gyerek félt, hogy én is hamar meghalok, mert ezt olvastuk a mesében. Szóval ilyen Hófehérkét és társait nem szívesen olvasok neki.
2020. ápr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!