Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ötlet Apa szülinapjára?

Jó ötlet Apa szülinapjára?

Figyelt kérdés

Tudtok valami jó ötletet (vers, idézet, kéznyom festékből) amit úgy adhatnánk át Apának mintha a másfél éves gyerkőc adná/mondaná?


A kéznyomatot rendes vízfestékkel lehet csinálni?


2010. júl. 28. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossmannban láttam olyan gipsz lenyomat készítőt,amibe a gyermeked kezét,lábát belemártod,s képkeretben készen árulják.
2010. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi csináltunk a lányomnak egy pólót: Az én apukám a legerősebb felirattal és aznap adtam rá. Ütős volt:)
2010. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már 13 éves vagyok (csak véletlen láttam meg ezt a kérdést) és eszembe jutott, hogy egyszer, apa szülinapjára (8 éve) csináltatott Anya egy pólót, amin én voltam rajta, és az volt ráírva, hogy: "Te vagy a legjobb Apa a világon".

(Sajnos, a szüleim 7 éve elváltak)

2010. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy fényképet ragasztottam egy fehér kartonlapra, és a fehér részre a gyerkőc "rajzolt" és ő írta rá (én vezettem a kezét)hogy boldog szülinapot apa, meg szeretlek apa stb. És bekereteztettem! Imádja a párom. Akkor volt 18 hós

Gipszet is csináltunk: liszt só víz, tettem rá nejlont és úgy nyomtam bele a kezét, lábát, fenekét :) kisütöttem, vízfestékkel kiszíneztük, alkoholos filccel írtunk rá hasonlóan mint fent! Picasa 3 programmal csináltam kollázst, azt is feliratoztam, bekereteztem. Remélem valamelyik elnyerte a tetszésed!

2010. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!