Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket kell "tanítani" efy 20...

Miket kell "tanítani" efy 20 hónapos kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mik azok amiket tudnia kellene. Több anyukától hallottam hogy 1,5-2 évesen már tudták a színeket. Az én lányom pedig 5 szón kívül semmit nem beszél nem hogy a színeket tudja. Próbáltam játék közben mondani neki hogy melyik kocka melyik színű de nem érdekli. Kismotrozás lassan lassan megy de nem halad ezért inkább ide adja és szalad.

Én pedig egyszerűen nem tudom mit kellene hogy tudjon 🤷‍♀️


2020. ápr. 30. 12:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Még ezt a tíz perces

előadás részletet különösen ajánlom a youtube-ról, a kérdésedre a legfontosabbakat meghallgathatod, főleg a kb 3. perctől:

https://www.youtube.com/watch?v=1-8q4Y4sk7c

Youtube-on megtalálni mind az öt részt, ez épp a második rész (kb 45 perc az egész előadás).

2020. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!