Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magabiztos apának kisfia...

Magabiztos apának kisfia miért lett gyáva?

Figyelt kérdés

Teljesen az ellentéte az apjának, aki egy erőteljes, nagyon magabiztos, olyan igazi alfahím típus.


De a kisfiú félénk, nagyon anyás, önmagáért kiállni nem merő, igazán fiús dolgok iránt nem érdeklődő, igaz még csak 8 éves. De az apuka kicsit csalódott hogy amolyan "anyámasszony katonája" lett a fia.


Az apa mint ezek szerint nem mindig megy át a fiú gyerekre?



2020. máj. 1. 20:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mégis miben nyilvánul meg hogy gyáva, és miért kéne egy nyolcévesnek alfahímnek lennie?
2020. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi időt tölt az apuka a gyerekkel?

Lehet több időt kéne vele eltölteni, olyan igazi apa-fia programokkal.

2020. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

# 12


Úgy látom ez probléma igen. Ahogy mondtam anyukájával szeret lenni, anyukás programokban részt venni, például sokat segít anyucinak a főzésben-sütésben, azt úgy tűnik nagyon élvezi.

2020. máj. 1. 21:27
 14/26 anonim ***** válasza:
97%

És az miért baj? A sütés fözés nem nöi munka. Gordon Ramsayre se mondanád , hogy anyámasszony katonája.


Másrészt nekem legyen inkább egy kedves, érzékeny fiam mint egy mini alfahím. Az elképzelés is taszít. Meg az a lényeg, hogy egészséges és boldog legyen.

2020. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te az apuka új párja vagy?

Miért vaj, ha főz? Az én fiam az apjával szokott főzni, mosogatógépet rámolni stb.

Pedig a férjem sem anyámasszony katonája. Bár tény, nem is alfahím. Szerencsére.

2020. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Kutatások bizonyítják, hogy egy apa minél kedvesebb, elfogadóbb, gondoskodóbb a fiával újszülött korától, annál valószínűbb, hogy a fiú magabiztos lesz. Ugyanis az ilyen apai viselkedés tudja egy fiú önbizalmát megalapozni. Úgyhogy ezt a te különbejáratú alfahímed szúrta el, de nagyon. Én egy egészséges onbizalmú, érzékeny kisfiúnak örülnék, nem egy beképzelt gorillának, amilyen a férjed lehet.
2020. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Előttem tökéletesen leírták a gondot.


Anyukánál pozitív visszajelzést kap.

Jól érzi magát a közös programon.

Magabiztos abban a helyzetben emiatt van szívesebben a konyhában / ami nem baj.. a legjobb szakácsok férfiak/

2020. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 babyboom567 ***** válasza:
100%

Vagy a gyerek zsigerből érzi, hogy az apja viselkedése hosszútávon nem kifizetődő.

A férjemnek 2 felnőtt fia van,Ég és föld a 2 gyerek.

A nagyobbik a férjem kiköpött mása egy alfahím/önfejű irányításmániás(sajnos).

A kisebbik a teljes ellentétük,egy csendes, nyugodt,határozott család centrikus ember.

Egyszerűen van olyan,hogy a gyerek(igen 8 éves kora előtt is)eldönti,hogy valamilyen ő nem akar lenni, mert valami miatt bizonyos viselkedésformák visszataszítóak neki.

2020. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az anyjára ütött. A mi családunkban pl a nővérem ütött leginkább apánkra és az öcsem meg pont anyánkra. Természetben mondom nem kinézetre.
2020. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom,őnfejü irányítás mániás apának van egy normális fia,

Én sem szeretem az alfa hím típusokat.

2020. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!