Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van köztetek olyan, aki olyan...

Van köztetek olyan, aki olyan apának szült, akinek már van gyereke más nőtől?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen a viszonyotok a nővel illetve a gyerekkel/gyerekekkel.

2017. febr. 19. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Férjemnek az előző kapcsolatából van egy 8 éves fia, nekünk 3 éves a fiunk. A kisfiú sokszor van nálunk, ha az anyukája éjszakás, akkor nálunk alszik, ha mi mennénk kettesben programra, akkor a mi fiunk alszik náluk, tehát jó a kapcsolatunk. Nem vagyunk barátnők, de jó ismerősök igen, jól tudunk összedolgozni hogy megkönnyítsük az életünket, és szeretjük a gyerekeket is, mindkét helyen otthon érezhetik magukat.
2017. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A párom előző házasságából van egy 12 éves lánya,nekünk pedig egy 8 éves fiunk és egy 2 éves lányunk.

Nagyon rossz viszonyunk van.

A nő belenevelte a lányukba,hogy utálja az apját meg,hogy megcsalta velem,miközben pont fordítva történt.

Nagyon ritkán van nálunk a lányuk,akkor se szól senkihez csak elvonul a szobájába.

2017. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazat megvalva én nem vagyok ilyen helyzetbe. De nekem az a tapasztalatom mint a családban, barátoknál, munkatársaknál, h soha ne kezdj egy olyan férfival, nővel akinek volt egy házzasága és van x gyereke, mert az hosszú távon nem kifizetődő.
2017. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én exemnek is van egy másik fia, kétszer találkoztam a nővel, borzasztó nő, és a gyereket szörnyen neveli.

Aztán mint utólag kiderült , mikor még együtt voltunk , az exem vissza ment az előző nőhöz, persze én erről nem tudtam, és szépen kibeszéltek a hátam mögött. Úgyhogy én nem kezdenek még egyszer olyan férfival akinek már van gyereke.

2017. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
A férjemnek van egy 13 éves fia, a lányunk 7 hónapos. Mivel mi neveljük a fiút is így néha mikor eszébe jut meglátogatni, akkor próbál okoskodni. Amúgy egy undorító ember, de amíg normálisan beszél, addig mi is. De próbálunk a lehető legkevesebbet beszélni vele, sajnos a fia sincs odaérte. Én nem bántam meg, a férjemet nagyon szeretem és a fiával is jó a kapcsolatom.
2017. febr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A mostoha gyerek akkor is mostoha. ha akkarnád se tudnád szeretni mint a közös gyereket. Arról nem is beszélek, h amikor kevesebb jutt valamiből a közös gyereknek, mert a mostohának is kell adni akkor akarva akaratlanul is az embernek nem tetszik ez a dolog.
2017. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az exhölgy személyiségzavaros, ezért gyakran Btk-t súroló húzásai voltak. Ezért én évekkel ezelőtt megszakítottam vele minden kapcsolatot, a férjem is talán évi egyszer beszél vele. A közös gyerekük azóta nagykorú lett, így a kapcsolattartást megoldják egymás között, az anya kikerülésével. A lánnyal nincs semmi gond. Az apjának van, viszont én nem vagyok a szülője, mi kijövünk egymással. A nevelési kérdésekbe nem szólok bele.


A közös lányunk 2,5 éves. A férjem mindkét lányával koruknak megfelelően foglalkozik. Ez alatt értem, hogy a nagyobbal már jóval kevesebbet kell, hiszen többé-kevésbé saját élete van, nem igényel annyira szoros szülői jelenlétet. A kicsivel így többet, mert életkorából adódóan ő még állandó figyelmet igényel.


A kicsi egyébként nagyon szereti a nővérét. A nővér mostanában tud vele mit kezdeni, csecsemőként látszott, hogy nem igazán köti le. (Nem hibáztatom, annyi idősen engem se kötöttek le a babák.) Mióta beszél, már szorosabbá vált a kapcsolat.


Szóval részemről minden probléma megszűnt, amikor az exfeleséget kitiltottam az életemből. A lányunk születésénél próbálkozott a férjemnél, hogy látni akarja a kicsit, mert joga van hozzá(??). Természetesen határozottan elutasítottam a lehetőséget is. Nem rokona, az égvilágon semmi köze a mi gyerekünkhöz. A lányának van, de őt szívesen is látom, bármikor jöhet.

2017. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor ezek szerint én kivételes helyzetben vagyok, mert a mi viszonyunk tényleg jó, kedves nő az exe, sosem akart ártani nekünk, és sosem volt egymással problémánk. Mondjuk ők már két éve szakítottak,mire mi megismerkedtünk, és azóta az exének is lett férje.
2017. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!