Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év feletti gyereketeknél...

2 év feletti gyereketeknél mennyi pelenka fogy egy nap?

Figyelt kérdés

Ebből mennyi az amik kakis?

Melyik márkát/méretet használjátok?

Fiú vagy lány?



2020. máj. 4. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2.5 éves a lányom, 1x szokott kakilni általában, de még nem szól előtte, hogy kakilnia kell, csak mikor már kész van. Pisilni néha pisil bilibe, WC-be. 4, max 5 pelenka fogy naponta. Dm babylove 5+ - osat használunk. 14kg és kb 93-94cm magas.
2020. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 éves 3 hónapos volt a fiam mikor nappalra szobatiszta lett. Addig semmivel se “fogyasztott” kevesebbet, mint mondjuk 1 évesen. Lupilu pelenkát hordott 3-as mérettől, a végén már 5-öst. Illetve az utolsó 2 hónapban pampers pantset mert terhes lettem a tesóval és nem bírtam a pisi szagot, de a pants annyira szagos, hogy simán elnyomta. Abból 4-est vettem. Még most is van, mert akkor bevásároltam vmi akcióban vagy 150 darabot és már ugye csak éjszakára kell.
2020. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éves és pár hónapos (3-4) koráig rendesen pelenkáztam. Reggel, tízóraikor, ebéd után, délután (ébredéskor), fürdés után. Plusz kaki. Csak 3.5 évesen lett szobatiszta. (kicsit később érő, problémáj miatt)
2020. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 év 2 hós lány.

Naponta átlag 5 darab fogy, ebből 2-3 a kakis pelenka. Libero 5-öst kinőtte, 6-os még nagy, így most DM babylove 5-öst használ.

2020. máj. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 éves, Pampers active baby 6-os pelenka, 4 pisis, 1 kakis
2020. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!