Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereketeknél 2,5 vagy 3,5...

Gyereketeknél 2,5 vagy 3,5 évesen volt nehezebb a dackorszak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2 és 3 éves kor között tetőzött mindegyiknél, de persze mindig másképp. Az egyik kitartóbb volt, a másik hangosabb és cselesebb. De azért ez olyan, hogy egyre csökkenő hullámokban visszatér, szinte minden gyereknél még alsóban is vannak cikin "babásabb" hisztis megnyilvánulások, ha fáradt vagy túlpörgött.
2019. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3,5 egyértelműen, mikor kezdődött az ovi.
2019. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2,5 őrületes hisztiket letudott csapni, volt hogy szinte hányásig.

3 évesen lezajlott ez nála, most 3 és fél éves és különösebb ok nélkül nem hisztizik, szeret ellentmondani de elég nyugodt gyerkőc.

2019. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hajnoczy80 válasza:
Az én kisfiam most lesz 3 éves, egy hónap múlva. 2,5 évesen is hangosan hisztizett, de én úgy érzem, most tetőzött nála a dackorszak. Makacs, akaratos, kitartó, alkudozik, felesel. Persze igyekszem következetes lenni, de mindent százszor próbál újra, most vajon engedek- e? Remélem, hamarosan feladja.
2019. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3,5 évesen. Akkor született a tesója, dobott egy nagyot rajta.
2019. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Óh jaj mi lesz velem, bő egy hónap múlva lesz 2 éves. Kb a megőrülés szélén állok, ha ez még fokozódik tuti felmondok.
2019. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

😬 a nagyobbik fiam 2,5 éves és mondjuk hiszti az nem szokott lenni, de ellentmondás igen, meg csak azért is még egyszer-kétszer azt csinálja, amire kérem, hogy ne.

Neki is van egy öccse, és a múltkor amikor a pici már aludt, elkezdett sikongatni. Háromszor kértem, hogy ezt ne csinálja, de csak azért is. A negyediknél - bár soha nem csináltam még ilyet -, bevittem a zuhanyhoz és “megfenyegettem”, hogy a következônép jön a hideg zuhany. 😔Abbahagyta, de azóta is bûntudatom van, mert tényleg megijedt tôlem.

Szóval még várom, hol a vége 😕😕😕

2019. aug. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!