Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves Anyukák, ti hogy...

Kedves Anyukák, ti hogy fogytatok le kisgyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Sütni-főzni kell és nem éppen fogyókúrásakat eszik a családom. Rántott hús, fasírt, pizza, spagetti, rántásos levesek, lisztes főzelékek, fánk stb. Naponta ugye sokszor esznek kis adagokat, nincs kedvem magara főzni külön és még magam után újra pakolni, meg nehéz megállnom is hogy ne ugyanazt egyem. Próbáltam a kisadagokat is ezekből, de nem volt elég a fogyáshoz. Plus ott az egyéb lóti futi munka és a fáradtság. Főleg a kaján múlna a súlyom, de a magyaros ételek reform változatai nem ízlenek a családomnak. Ti hogy oldjátok megy a fogyást? 30 kg lenne és 40 éves vagyok.

2020. máj. 6. 10:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Még annyit hozzátennék, hogy 30 kg nem kevés, hamar beindulna a fogyás, ha elkezdenéd, és az már adna motivációt a folytatáshoz.
2020. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
En is csatlakozni tudok az elottem szolokhoz, bar latom jol le lettek pontozva. Szerintem sem kell komplett menusort foznod magadnak, eleg ha kevesebbet eszel ill. a koretet egeszsegesebbre csereled. Hagyd el a vacsit en elso korben ezzel probalkoznek. Azzal is egyetertek, hogy a csaladnak is lehet egeszsegesebben fozni pl. rantott hust, teljes kiorlesu liszttel, tonkoly zsemlemorzsaval panirozni es forro levegon sutni nem bo olajban. Magadnak meg naturan egy kis olivaolajon.
2020. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Termeszetesen a csoki, chips, udito is felejtos. Ha pl. a csaladnak csinalsz sutit azt is lehet teljes kiorlesu lisztbol, cukormentesen, abbol pl. te is ehetsz egy keveset. En is rendszeresen fozok, sutok, a gyerekeim nekem is a standard gyerekkajakat szeretik. Ezeket probalom egeszsegesebben kesziteni, de az anya teljesen mast esziknek nem voltam a hive soha, ezt eletformaszeruen nem lehet csinalbi,ugyhogy ez maradt.
2020. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%
Szoptattam 2 évig. Csonttá fogytam. Örülök, hogy a gyerek 4 éves korára normálisan nézek ki.
2020. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindent lehet enni, de kis adagokban és lehetőleg ne tucsogjon a zsírban. Ha pl lecsúszik valamilyen zsíros nehéz kaja ebédre, akkor vacsira Max egy salátát eszek.
2020. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!