Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki 2-3 éves vagy kisebb...

Aki 2-3 éves vagy kisebb gyerek mellett dolgozik, az kb. mennyit tud dolgozni és mennyit van vele táppénzen? (Gyáp-on)

Figyelt kérdés
Vagy hogy oldjàtok meg ha beteg vagy köhög, nàthàs a pici?
2014. márc. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Oh ez nagyon gyereke vállogatja.

Nagylányom szeptember óta ovis, kb 2x1 napot volt itthon, egyszer láza volt délután, másnap itthon tartottam, de még höemelkedése vagy orrfolyása sem lett, így mehetett megint. Ès egyszer köhögött de másnap már semmi, így megint mehetett. MÈg az orra sem folyt neki nagyon.


A kicsi bölcsit kezdte januárban. Már korházban is voltunk azóta, szinte 2 hetente muszáj valaminek lenni. ha nem megfázás akkor baleset...


Nálunka bölcsi és az ovi is azt mondja akkor ne vigyük csak a gyereket, ha az rosszul érzi magát. Ilyan pl hányás, hasmenés, levertség, láz, erös megfázás.

Orrfolyással, köhécseléssel nyugodtan lehet vinni,mind az oviban szedi össze.

2014. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ősszel kezdték a bölcsit a lányaim, 2,5 évesek. Minden hónapban 3-4 napot voltamitthon velük megfázás miatt. Ennél csak február volt rosszabb, akkor majdnem két hét volt itthon, na meg most vagyok itthon velük több, mint egy hete. Remélem, most már jobb lesz.

És nálunk is be lehet vinni orrfolyós, köhögő gyereket, csak hát ennek általában az a vége, hogy jönnek a szövődmények.

Nekünk nincs segítség, kénytelen vagyok én itthon maradni, a munkahelyemen egyelőre tűrik...

2014. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám van velük, ha betegek. Egyébként szinte nem is tudnék dolgozni járni, mert valamelyik mindig beteg.
2014. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 hónaposan kezdte a bölcsit egész évben 4szer volt beteg,8 órában dolgoztam fél évig majd 4-6 órában,idén 2szer volt beteg szeptembertől kezdve,januártól ovis,én voltam vele itthon ha beteg volt,szerencsére jó az immunrendszere és mellette Flavon kidset kap ami nagyon jó
2014. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem vállalkozásom van és elég sokat kell dolgoznom... reggel 10től este 7ig... Én viszem, párom megy érte! Nekünk nagy szerencsénk van, mert a lányunk egyáltalán nem beteges, 1 évben max. 2× beteg... De ha beteg, akkor a párom van vele itthon, vagy a mama!
2014. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!