Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki boldogabb 40 évesen?...

Ki boldogabb 40 évesen? Akinek gyereke van,vagy már unokája?

Figyelt kérdés
Sokat ismerek aki 40 évesen szül,vagy elég későn,és érdekelne ki a boldogabb? Nekem apám 15 éves koromban halt meg 50 évesen,mégis ugy gondolom ha szerinted élsz még 15 évet,megéri szülni,ha meg szerinted nem akkor megette a fene az egészet.de 40-50 évesen még gyerekkel foglalkozni meg ovi- suli,megterhelő lehet,nagyiknál viszont ott lehet az elmagányosodás,hisz van aki ritkán láthatja az unokáját,a gyerek meg mindig veled van. Melyik ember lehet a boldogabb?
2020. máj. 24. 04:50
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Saját vélemény, nekem már a 35 is késó az első gyerekhez. 50 évesen meg bevállalni első gyereket, elég merész, ki tudja meddig lehet a gyereke mellet. Amúgy meg ne a gyereke miatt ne legyen valaki magányos, nem azt kell elvárni, hogy nonstop mellette legyen, és boldogítsa, a gyereknek is megvan a saját élete, nem tarthatja a szülő maga mellett örökké.
2020. máj. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az most nem is lényeges hogy első- e ,inkább az érdekelne az unokás vagy a gyerekes 40- esek boldogabbak-e? Tudom nem ettől függ,de mégis összahasonlítva?
2020. máj. 24. 06:52
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Az a boldogabb, aki boldognak érzi magát. Gyerek nelkul is lehet ám valaki boldog, elég szomorú, ha gyerek vagy unoka kell a boldogsagahoz
2020. máj. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem ezen múlik.. önmagában boldogságot nem okoznak a gyerekek, ahhoz kell egy alap boldogság..


A boldogtalan ember keserű.. gyerekkel és unokával is az lesz.



További véleményt nem kértél a 2. Válaszod alapján..

De lenne 😀

2020. máj. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

azėrt 40 ėvesek többsėgėnek mėg csak gyerekei vanak nem unnokåi .

nekem 44 ėvesen ,is csak gyerekeim vanak .unnokåm nem is lehetne mėg.

2020. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Akinek nincs gyereke.
2020. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan nem értem ennek a kérdésnek a lényegét...
2020. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy boldog, ahogy alakult az élete.Na meg biztos van olyan is aki így is boldogtalan meg úgy is 😊
2020. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég szoros az életkor, de biztos, hogy boldogabb, akinek már unokája is van. Ez akárhány évesen így lehet. Kivéve, mondjuk, ha beteg vagy kalergi unokája lett.
2020. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!