Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi értelme van a státusznak...

Mi értelme van a státusznak úgy, hogy a védőnő minden kérdésnél a legjobb értéket jelöli be, holott tudja nagyon jól, hogy bizonyos dolgokat nem csinál még a gyerek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
A státusz kérdőív egy nagy baromság. Nem ugyan úgy fejlődnek a gyerekek. Nyilván látja a védőnő, hogy nincs problémája a gyereknek csak lassabb.
2020. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A státuszoknak amúgy sincs kb semmi értelme... Csak elbizonytalanítja az anyukát. Nekünk is volt olyan, amit már ezer éve próbálgattunk, mégse csinálta. Mondtam is státuszon, hogy nem. Erre 2 nappal később úgy nyomta, mintha ezer éve csinálná. Na, pont ennyit ér :D
2020. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan,ahogy a kettes írja. Amikor a 9 hós státuszra vittem a fiamat, bejelöltem, hogy nem tud magától felülni. Hazamentünk és 2 óra múlva felült. Erről ennyit...😀
2020. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A státusz nem annyira a szülő miatt lett kitalálva, hanem a szakemberek számára, de nekik is csak hozzávetőleges iránymutatásként. Tehát nem rossz abban a formában, ahogy van (pár kivételtől eltekintve), de nem is azért van, hogy mérce legyen. Csak egy körülbelüli tájékoztatás a szakembernek, ami fontos bár, de nincs túlzott jelentősége.
2020. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Ezt értem és hasonlóan gondolom én is, csak azt nem értem, hogy miért nem tudja őszintén kitölteni a védőnő. Arról nem tehet, ha a körzetében 1-1 gyerek nem úgy fejlődik, ahogyan a nagykönyvben meg van írva. Nem hiszem, hogy emiatt elmarasztalnák. Így viszont hibás adatokat mutat a statisztika. Az zavar igazán, hogy aláiratja velem az előre kitöltött státuszlapot a rendelőben, miközben öltöztetem az izgőmozgó gyereket, nincs lehetőségem átnézni.
2020. máj. 31. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert ha x számúra nem a válasz akkor fejlesztésre meg a franc se tudja mire kell küldenie. Jobb lenne? Teljesen egészséges, normális gyerekkel ilyenekre szaladgálni meg idegeskedni hogy baj van?
2020. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha indokolt a fejlesztés, akkor inkább elvinném, mintsem később elmaradása legyen emiatt.
2020. jún. 1. 09:02
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem érted amit mondok. Nyilván nem indokolt mert nincs baja csak lassabb. Ha olyan lenne státusz nélkül is elküldene. Azert
2020. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm nem jön ki és a 2 éves státuszt is odaadta,hogy töltsem ki. Azóta se hívott. Elég érdekes néhol a védőnő
2020. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!