Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák rábíznátok egy 20...

Anyukák rábíznátok egy 20 éves lányra 6 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

20 éves múltam,a családomban sok kisgyerek van,köztük 3 éves kishúgom és 6 éves keresztlányom is.egészségtudományi karra jártam 2 évig,sok minden gyermekekhez (is) fűzödő tantárgyaim voltak. Pl. pedagógia,egészségnevelés,pszichológia,kommunikáció,elsősegély

Jelentkeztem baby-sitternek egy családhoz ahol a 6 éves kislányukra kell délután illetve este vigyáznom. Arra lennék kíváncsi,hogy ti, anyukák rám bíznátok e a gyermeketeket ezen információk alapján?(persze kell a személyes találkozó is,de ha ennyit tudnátok,mit gondolnátok?)


2010. júl. 30. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne? :)
2010. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én magam 19 évesen egy bölcsődében dolgoztam gondozónőként és naponta 16 gyereket bíztak rám, így a válaszom igen. Persze előtte leinformálnálak, mert az ember nem bízza a gyermekét bárkire.
2010. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Először mindenképp személyesen megismerkednénk veled a gyerekkel együtt és ha a gyerek is elfogat akkor miért ne?
2010. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek alapján még nincs ellenvetésem. De mindenféle képen meg kellene ismernem előtte.
2010. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Símán rádbíznam persze csak ha személyesen is találkoznánk előtte többször!És ha a fiamnak is szimpi lennél én is 20 éves vagyok!És nap mint nap két gyerekkel vagyok itthon az egyik a férjem unokahuga elég eleven egy nőci
2010. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen két 9 év körüli gyerkőcre vigyáztam rendszeresen (heti 3x két évig) Budapest belvárosában úgy, hogy mászkáltunk is trolival meg metróval különórákra, stb.

Szóval miért ne bíznék meg én is benned?

Miért kérded amúgy? Valami gond van a szülőkkel?

2010. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A 20 év nem kifogás-ha erre gondolsz. Sok 20 évesnek már gyereke van...

Ha 14 lennél, más lenne. De nem az vagy.

Szóval igen.

2010. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Rád merném bízni 4 éves gyermekem:)))

Sőt 18 hónaposomat is,csak ő még nagyon anyás:)))

Max 2-3 órát van el nélkülem:(

2010. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem,semmi gond nincs csak volt ahol hallottam,hogy nem szeretik a fiatalokat.Inkább a 25 felettieket. Köszönöm a válaszokat,remélem minden összejön
2010. júl. 30. 22:32
 10/18 anonim ***** válasza:

Jé ez fura. De 25 év felett azért jó esetben már vagy karriert épít egy nő, vagy családot alapít. Bébiszitterkedni nem nagyon szokás...

(Az vagyok, aki írta, hogy 19 évesen bébiszittelt.)

2010. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!