Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hagyjam sírni mikor beteg?

Hagyjam sírni mikor beteg?

Figyelt kérdés
Kislányom az este belázasodott.Ez azt jelenti nálunk ,hogy csak az ölembe akar ülni,le nem száll rólam de ez nem csak nappal történik így,hanem éjjel is.Az éjszaka pl.reggel 6kor tudtam letenni,addig ölbe aludt.3 évesen ez inkább már hiszti azt hiszem.Ugyanakkor sajnálom sírni hagyni mikor beteg.
2011. márc. 7. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A sírástól csak mégjobban belázasodhat. Ne hagyd sírni. Vidd el orvoshoz, hátha a gyógyszer, amit felír neki, enyhíti a fájdalmait! Gondolom. Amúgy a nagyfiam(8 éves) 3 hete, mikor influenzás volt, félig ülve aludt, mert azt mondta, ha rendesen lefekszik, fáj a feje. A gyógyszertől enyhült, és el tudott aludni vízszintes helyzetben is. Ő is lázas volt.
2011. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

van egy jó kis lázcsillapító kúp, amire az van írva, hogy a központi idegrendszer fokozott ingerlékenységével, hányással járó magas lázas állapot kezelésére alkalmas készítmény kisgyermekek számára. Neve: Suppositorium antipyreticum pro parvulo (röviden csak Antipyreticum)

3 évesen szerintem is inkább csak hiszti, és neki is jobb, ha nyugodtan alszik. Próbáljátok ki ezt, nekünk szépen levitte a lázat mindig és jót is aludtak tőle.

2011. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem élünk Magyarországon,ez nálunk nem létezik
2011. márc. 7. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
ne hagyd sírni
2011. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem hagynám sírni, és ha kell ölbe tartanám. betegség esetén én is jobban kívánom az ölelést, gyengédséget, akkor én is sokkal elesettebb vagyok, miért lenne máshogy a gyerekeknél? érezze, hogy ott vagy neki, ha szüksége van rád. de ez csak az én véleményem.
2011. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

nekem már volt többször sajnos olyan az életemben, hogy sírva kértem valakitől segítséget, de hiába. nagyon rossz érzés volt, hogy csak magamra számíthatok. na a gyerekek sem működnek máshogyan. és rám is rám mondták, hogy ez csak hiszti, pedig nem volt az, komoly gondokkal küzdöttem, csak a másik fél nem érezte át, és elbagatelizálta a dolgokat. ekkor megértettem mit érezhet egy kicsi baba vagy egy kisgyerek, ha sírni hagyják. soha nem fogom és ez nem elkényeztetés, hanem a bizalom megerősítése, hogy ha gond van ott állsz mellette, segítesz neki és megbízhat benned.

nekem ez az elvem.

amúgy ha hiszti akkor azt egy anya úgy is észreveszi, de szerintem betegségnél nincs olyan hogy hiszti.

2011. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez mind rendben,de hogy lehet estétől reggelig ölben tartani egy 3 éves gyereket?Apuci szóba sem jöhet mert nem fogadja el.
2011. márc. 12. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hétig úgy aludtam a kórházban, hogy a kisfiam az ölemben ült, én egy széken ültem, és úgy aludtunk. 40 fokos láza volt. És ha letettem, sírt. De inkább fogtam az ölemben, csak ne sírjon. Nekem, ha sír valamelyik kisfiam, főleg, ha betegek, a szívem majd megszakad!

2011. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!