Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fotókat láttatok már...

Milyen fotókat láttatok már gyerekről facebook-on, amiről azt gondoltátok, hogy nagyon nem oda való?

Figyelt kérdés
Sokat lehet olvasni, hogy a szülők az első bilizéstől kezdve mindent kiposztolnak, de igazából én ilyennel még soha nem találkoztam, ti igen? Vagy mondjuk ha nem is ilyennel, de milyen "nem oda való" vagy egyéb szempontból "gáz" képekkel találkoztatok már ott?

2020. jún. 22. 10:45
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
(Vagyis nemcsak szülő posztolhatja, hanem nagyszülő, rokon, akárki is.)
2020. jún. 22. 10:46
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Közvetlenül szülés utáni, ahol ráncos békának néz ki a gyerek, kibontott pelenkás kép, amin nyakig fosta magát, tetőtől talpig maszatos, evés közbeni kép... hosszú a lista. Sok az idióta szülő.
2020. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Van egy ismerősöm, aki olyan képeket posztol a lányáról amikor az eszik. Értem én, hogy még kell mutatni a világnak, hogy ők milyen gyakran járnak étterembe, de szegény gyereket nem hoznám ilyen helyzetbe.
2020. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Igen ez a közvetlenül szülés utáni mázas, véres, ráncos, szürke színű gyerek a gyulladt szemű kismacska tekintettel borzasztó. Nem értem komolyan hogy nem bírnak várni még pár órát, hogy ne egyből egy megalázó, gusztustalan képpel indítsa a gyerek a karrierjét akaratlanul a közösségi médiában? Ennyire azért nem kíváncsiak arra a gyerekre az emberek, hogy szülés után ez legyen az ember első dolga...

A másik a pucér gyerekek szegények, láttam már olyat, hogy anyuka hobbi szinten töltötte fel a földön fetrengő, rákvörös fejjel üvöltő gyereket. A szoptatós képek is ilyenek számomra amikor minden látszik. A nyakig fosta magát vagy bilin ülő képek sem tartoznak a világra.

Nyilván mindenki döntse el egyénileg, hogy mi fér bele de én kb soha semmit nem töltök fel a gyerekről.

2020. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

- Épp akkor bújt ki, vagyis még mázas, véres egyebek.

- Premierben a kuki/nuni

- Nyakig szart gyerek

2020. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Egy ismerős a kisiskolàs gyerekèről tett fel kèpet, amint meztelenül jàtszik a kertben. Egyszer kaptam egy linket, hogy minèl többen jelentsünk egy kepet: kissebsègi apuka büszkèn feltette, hogy màr mekkora a kisfia nemi szerve (kèppel) Jelentettem, ès nem nèztem vissza, hogy töröltèk-e.
2020. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Ismerősömék a konkrét születés pillanatát rakták fel... aztán a Facebook pár nap múlva törölte a bejegyzést.
2020. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%

Nekem halálom, amikor az evés közbeni maszatos gyerekeket töltik fel. Cuki, persze, de amúgy senkit sem érdekel, amikor fülig répapürével van borítva szerencsétlen. Én sem örülök neki, ha evés közben figyelnek, fotózást nem is engedek ilyenkor, feltöltést meg pláne, szóval ezt nem is értem, hogy valaki a gyerekével szemben hogy engedheti meg magának.

Más, premier plánban viruló pelenkátlan képeket, nyakig kakisan, fürdetés közben vagy pucéran szaladgálva szerencsére nem szoktak feltölteni az ismerőseim, de az is ilyen lenne.

2020. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%

Meztelen képek

Kakis képek

Sírós képek

Fürdős képek

Szoptatós képek

2020. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Azon kívül, amiket mások mondanak: a cukinak öltöztetett, jelmezes babafotózás. De pávától kezdve majomig minden sz*rnak képesek beöltöztetni, csak azt tudnám, ebben mi a jó. Annyira megalázó. Ha valaki kíváncsi arra, milyen a baba, akkor nem nyuszijelmezben kíváncsi rá, hanem rendesen.
2020. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!