Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislánynak keresek...

6 éves kislánynak keresek nagy ajándékot, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

ŐSztől iskolás 6 éves kislánynak lesz a születésnapja, ezer éve nem láttam, imádom őt. Szeretnék valami szuper nagy ajándékot vinni, ami betalál egy ilyen idős kislánynál. Kérlek, adjatok ötleteket, hogy mi az, aminek örülne?


Néhány infó: nagyon kreatív kislány, szeret alkotni, imádja az állatokat, és nagyon szeret "szerepelni", középpontban lenni.


Barbie-ja sok van és kis járművei is, ezeket nem vennék.


Bármi tippet köszönök!



2020. jún. 24. 12:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah, még nem tud olvasni és írni, ez fontos lehet...
2020. jún. 24. 12:59
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy csinos babzsák, amiben kipihenheti az iskolát? :)
2020. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy mit értesz nagy ajándék alatt, de simán elképzelem, (persze ha lehetséges) hogy összehozol neki egy meglepetés programot, hiszen az élmény százszor jobb ajándék egy ekkora gyereknek... Vihetnéd állatkertbe, az én fiamnak speciel a nyíregyházi a kedvence, pedig már majdnem kamasz. Ha meg szereplős, vannak ilyen interaktív gyerekkoncertek, mi például jópár éve az Alma együttes koncertjén voltunk, be lehetett állni közéjük, együtt énekeltek, stb.

Szóval szerintem érdemesebb lenne valami ilyesmit nézned, mert ezek maradandó élményt nyújtanak, mint a játékok, amivel három napig játszik, majd bedobja a sarokba...

2020. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lego friends, kimondottan lányoknak. Csajos színvilág és témák, étterem, kávézó, medencés ház, fodrászat, bevásárlóközpont stb.

Imádjak a kislányok!

2020. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 batta80 ***** válasza:
100%

Én is élményt adnék neki, nem tudom, hogy hol él a kislány, bár akárhol is, egy kirándulás felejthetetlen lehet. Akár az állatkertbe, de egy trambulinpark és egy strandolás is menő lehet. Vagy ha szeret túrázni, tuti megmutatnék neki egy klassz várat. Rossz idő esetén (ha addig megnyitnak) moziba, bábszínházba, gyerekeknek való szabadulószobába is lehet menni.

Nekem már 10 éves a gyerek, és megtiltottam minden látogatónak, vagy szülinapi bulis vendégnek, hogy tárgyat hozzon. Csak ideig óráig élvezi, aztán kerülgetjük. Semmi értelme. Az

2020. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ekkora gyereknek nem kell nagy ajándék, a sok apróságnak jobban örül, nem beszélve, hogy egy babaházzal kikergetheted a szüleit a világból, ha nem tudják hova tenni. Bemész egy játék boltba, és rengeteg kreatív játékot találsz ékszer, szappan készítő szettek, a Barbie-hoz ruhák, gyurma, gipsz kiöntők stb.
2020. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szüleivel beszéld meg, lehet, hogy már lépni sem tudnak a játékoktól, lehet, hogy tudnak adni jó tippet, hogy mire vágyik. Az élmény jó ötlet, de ahhoz is kérnék azért tippet a szülőktől. Sylvanian families játékok elég népszerűek, kérdezz rá, hogy örülne-e.
2020. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, főleg, mivel, ahogy írtad, alkotni is szeret, én összeállítanék neki egy nagy rajzkészletet gombfestékkel, gyurmával,színes ceruzával, filctollal, origami papírral, rajztömbbel, színezővel, nyomdával. Ennyi idősen én nagyon tudtam örülni az ilyesminek. Kicsit minőségibbel, mint Staedler vagy Herlitz (nem a hajlítható).
2020. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ezer éve nem láttam, imádom őt"

Akkor legyél te magad az ajándék. Szánj rá végre időt: töltsetek együtt legalább egy egész napot.

2020. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!