Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eleven kivancsi gyerekekkel...

Eleven kivancsi gyerekekkel hàny éves korig nem lehet ugy közlekedni gyalog hogy ne kelljen megallni minden kavicsnàl pocsojànàl?meddig nem viselkednek boltban?mikortol lehet fegyelmezés nélkül simàn csak menni egyenesen elöre velük?

Figyelt kérdés
Es mit lehet olyannal kezdeni akiröl lepereg minden?hiàba minden következetesség és következmény?

#ovoda iskola #gyerek viselkedes
2020. jún. 28. 09:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Csak nekem bicskanyitogató a kérdés?
2020. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

Addig amíg nem neveled. Ha nem boldogulsz, mert a tied "különleges", fordulj segítségért. Neurológus, neuropszichológus és fejlesztés.

Nincs olyan hogy túl eleven. Egészséges gyerek eleven. De az hogy eleven, nem jelenti hogy nevelhetetlen. Ha nevelhetetlen, akkor a, szülő ikompetens, vagy b, gyerek idegrendszeri problémával küzd, fejlesztésre van szüksége.

Az enyém b, de gond nélkül tudunk sétálni azóta hogy tud sétálni (1,5 volt). Nem mondom hogy nem kapok soha idegbajt, de ahogy megtanultam kezelni a nem neurotipikus gyerekem, úgy ezt is.

2020. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Ez a normális, ismerkedik a világgal. Ha téged zavar, ne szülj több gyereket.

2. Ennyi hülyeseget amit össze hordasz, el is hiszed??

2020. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ez a normàlis.mert gyerek!

Es kb meddig?

2020. jún. 28. 11:17
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Ameddig... Gyerek?
2020. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

"Ennyi hülyeseget amit össze hordasz, el is hiszed??"


Mi nem tetszik?

2020. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

6

Hogy egy robotnak kepzeled a gyereked, akit lehet irányítani. A neurológiai részéről ne is beszéljünk.

2020. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Záporoznak az értelmes és nem kioktató válaszok. Biztosan sokat segítenek a kerdezon.

Én úgy kezdtem beleszoktatni a vásárlásnál mondjuk,hogy mielőtt bementünk a boltba megbeszéltem illetve elmondtam neki,hogy mit veszünk, segit-e kiválasztani stb.

Általában bejött.

Volt olyan,hogy elviselhetetlen volt a boltban,visszapakoltam mindent és vásárlás nélkül hazamentunk. Meglepődött ,hogy nem vettünk semmit, neki sem.

Legközelebb már mielőtt bementünk a boltba,mondtam neki,hogy nem könyörgöm ,hogy viselkedjen ,visszapakolunk és hazamegyünk.

Idáig bejött . 3 és fél éves

2020. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

"Hogy egy robotnak kepzeled a gyereked, akit lehet irányítani. A neurológiai részéről ne is beszéljünk."


Ezt hol írtam?

2020. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

9

Úgy jön le az írásodbol. Mit nem értesz??

2020. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!