Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy egész nap a gyerekek körül ugráltok és este, amint hazajön az apjuk, megszűntök számukra létezni?

Figyelt kérdés
Olyankor csak az apjuk van, ha puszit akarok adni, ellöknek. Most itt bőgök a wc-n. 😭
2020. júl. 6. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Egész nap nem látta az apját, valahol ez teljesen normális. Plusz az se mindegy hogy hány éves. Ezt próbáld meg magadban rendezni...
2020. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Ezt, ne így fogd fel...

Ugyanúgy szeretnek téged is, de apát ritkábban látják és élvezik, hogy hazajött!


Örülj neki!


Fogd fel úgy, hogy most van egy kis énidőd, vagx van időd nyugiban sütni-főzni, tornázni, amihez kedved van.

2020. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk kb. fél óráig sztár apa miután hazaért, utána ismét "anyaaaaaaaa". :)
2020. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Én direkt örülök hogy picit fel tudok lélegezni, ki tudok menni a teraszra nyugiban meginni egy kávét és relaxálni.
2020. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Én örülök, végre nyugodtan leülhetek anélkül, hogy valaki azt kiabálná "Anya". XD
2020. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk eleve nem ugrálok egész nap korulotte
2020. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez egy anonim oldal, miért priviben jönnek azok a válaszok, hogy igenis rosszul esik?
2020. júl. 6. 18:12
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Párom 2 hónap után nemsokára hazajön.Remélem 2 napig le se száll az apjáról és csak apa lesz, legalább kicsit kifújom magam:D

Ne sírj, ne szomorkodj.Épp úgy szeretnek, csak te egész nap ott vagy apa meg nem.

2020. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Én szeretem az apjukat. Velem vannak egész nap, sok dologból kimarad. Elmesélem, meg van hétvége meg az esték, de az nem ugyanaz. Látom, hogy az apjuknak milyen jó érzés az, amikor örülnek neki. Ez nekem miért esne rosszul? Jó látni, hogy hiányoznak egymásnak, hogy örülnek egymásnak, hogy szeretik egymást. Ez engem nem irigységgel, hanem boldogsággal tölt el.


(Ilyenkor a párod nyugtatni próbál vagy mi? Dolgozik, aztán meg sajnálnia kell téged ha hazaérve örülnek neki a gyerekek?)

2020. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj meg te egész napra elmenni otthonról... Szerintem 1 óra után mehetnél haza. Szóval nyugi! Mellesleg fogd ezt fel úgy, hogy végre van időd magadra is! :)
2020. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!