Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy egész nap a gyerekek körül ugráltok és este, amint hazajön az apjuk, megszűntök számukra létezni?

Figyelt kérdés
Olyankor csak az apjuk van, ha puszit akarok adni, ellöknek. Most itt bőgök a wc-n. 😭
2020. júl. 6. 17:22
1 2
 11/14 babyboom567 ***** válasza:
88%

Nálunk ilyen sajnos nincs és már kezdek megőrülni.

Amíg ez volt nálunk, addig mindenki tudott normálisan funkcionálni,

2020. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%
Én örülök neki. Van időm egy kicsit magamra is.
2020. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

féltékeny vagy a párodra mert a gyerekek örülni mernek neki, miután egész nap nem látták (egy kicsi számára az még hosszú idő), és bőgsz meg minden szr. hát remélem nem fogsz még nyilvánosan is jelenetet rendezni előttük, csak hogy megtanulják milyen szr emberek mert az apjukat is szeretik nem csak téged.

ronda, irigy magatartás.

2020. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok a szar anya, de én kifejezetten örülök, mert ilyenkor van időm olvasni, színezni, festeni, gondolkodni és elmenni edzésre.
2020. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!