Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mièrt ordithat kisgyerek...

Mièrt ordithat kisgyerek szakaszokban hogy áárgh àárgh áárgh?

Figyelt kérdés

Nem siràs, inkàbb szenvedös orditàs es szakaszos kb 2 masodperc szünetekkel.

Tegnap este kb 11 körül borzaszto zaklatott volt, de most fényes nappal is hallom, de ez egyenletesebb.


Mosz megláttam, hogy a szemközti hàzban ahogy elcsendesedett az orditàs, mozog az enyhén sötétitö függöny,lassan el lett huzva és vissza bezàrva, aztàn megint elhuzva kicsit és bezàrva. Szemben elég làtvànyosan jelentem meg az erkélyen. Azaz aki akart, tisztàn kivehetöen làtott engem szemböl. Azota csend van.


Es most mintha az ablak also sarkàban lenne a kisgyerek, csak a feje làtszik es enyhe függönymozgàsok. Nem merem lefotozni, hogy kinagyitsam mit làtok igy nem vagyok benne biztos.


Àltalàban elég érzékeny vagyok, tulparàzom az ilyeneket.

Vannak tippek esetleg arra hogy semmi baj, csak esetleg mondjuk a fogát mossák vagy hasonlo?



#szenvedös síràs jelentése
2020. júl. 11. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Te beszipuztál?
2020. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Fogàt mossàk, zavarja az időjàràs, nem megfelelő szögben raktàk össze a pàrnavàrat, tùl piros az alma. Egy dackorszakban lèvő gyereknek bàrmi ok az üvöltèsre. Lehet az is, hogy beteg, vìzben pl. könnyű borzalmas fülfàjàst összeszedni ès időbe telik mire hat a gyògyszer. Nem szìvesen laknèk veled szemben...
2020. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem tudom hogy jöjjek le a felesleges paràrol.


A hireket és hasonlokat lehet nem kellene olvasnom.

2020. júl. 11. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Az a gyerek, akit bàntanak àltalàban hamar megtanulja, hogy hallgasson, mert különben tovàbb ütik.
2020. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az utolsó írja. A legtöbb bántalmazó esetnél, az első ami mindenkiben felmerül, hogy hogy nem vette észre senki? Se a szomszéd, se az ovónő, se a védőnő?


Egy gyereket akit bántalmaznak otthon, nem hagynak egész nap ordítani, mert hamar lebuknának.


A hagyjuk ordítani a gyereket, majd megunja, egy elég jól működő nevelési elv a dackorszakos gyerekeknél.

2020. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert ordit? Barmiert😀😅 az enyem pl mintha nyuznak, ha az occse felboritja a megepitett jatekot, nem olyan szinu a villa, mint amit akart, nem nezhet tobb meset, a keksz amit tegnap imadott, ma nem finom, es barmiert egyebkent🤣
2020. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bármiért üvölthet, lehet a száját mossák ki szappannal büntetésből, lehet verik, lehet csak nem foglalkoznak vele, mert így altatják, hogy megtanulja, aludni egyedül kell.


Én se örülnék, ha a gyerekem ablaka előtt észrevennék egy kukkolót, biztos behúznám a függönyt.


Amúgy altatáshoz hasznos a teljes sötétség, mert a lámpafény is zavarhatja a kicsit

2020. júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá az is lehet, hogy autizmussal él, vagy fogyatékkal. Vagy nemrég jött a kórházból és fájdalmai vannak. De a többi verzió sem kizárt, amiket írtak. Sok minden lehet a háttérben. Sőt, akár ezek kombinációi is.
2020. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell kisgyereknek lenni. Egész karanténban azt hallgattam, ahogy a kamaszok az ablak alatt labdáztak, és volt egy fiú, amelyik folyton ilyen artikulálatlan hnagon hörgött meg üvöltött.
2020. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!