Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves szülinapra fiúnak...

1 éves szülinapra fiúnak bababunkert, műanyag multifunkciósat hol találhatok?

Figyelt kérdés

Vagy valami ami bevált ajándék lett nektek

Kisfiam első szülinapjára nem tudom mit kapjon.

[link]


Ebben a cikkben az első 2 játék hiába jó ötlet, nem elérhető.

Se a labdakkal téli plüss dínó, pedig azt nagyon élvezné a baba, se a multinacionális műanyag bunker ami sátorrá alakítható, az az etalon és sehol nem látok hasonlót sem.

Valaki tudja hol szerezhető ilyesmi be?

Köszönöm szépen



2020. júl. 16. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én keresztfiamnak ilyet vettem.

[link]

Nagyon élvezte hogy mászhatott benne. Több féle alagút összekapcsolható. Neki már van 4 féle alagút sátrakkal. Már csak az udvaron fér el.

2020. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ezek a labdák tetszenek, nem az a szájba tömhető méret. Lenne mit takarítani de élvezné.

Utánanéztem, az Emagon 3 ezerrel olcsóbb most.

A bababunkert végül megtaláltam az utolsót, lehet az lesz.

Viszont más játékokra szükség lesz, karácsonykor 1,5 éves lesz és akik már tudják, milyennel lehet lekötni egy gyerek figyelmét, azok valaszanak nagyon örülnék.

2020. júl. 16. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. 3 éve gyakorló anyukaként írom, egy sátor jobb ötlet. Nem tudom, milyen gyorsan nő a csemetéd, de ebben pár hónap múlva már talán megfordulni sem tud. Onnantól porfogó lesz. Nekünk először a babakarám volt letakarva pokrócokkal, mert akkor még fontos volt, hogy együtt bújjunk el, később a Regio-ból kapott autós sátrat. Azzal már egyedül is elvan, pedig lassan 3 éves. Pokrócok vannak benne, nem labdák. Ha nem használja, összehajtom és megy be a kanapé alá. Szerintem praktikusabb.

2020. júl. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!