Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5éves kisfiúnak nagyon gáz...

2,5éves kisfiúnak nagyon gáz műanyag főzős játékot venni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősnél játszott ilyennel, úgy megtetszett neki, gondoltam vennék itthonra neki, bele való élelmiszerekkel. Szerintetek nagyon rossz ötlet?
2020. ápr. 21. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz ötlet? A fiúk nem főzhetnek? :)
2020. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom ovis csoportjában minden gyerek főzött és imádták. A lányom meg vonatozott. Nincs nemhez kötve a játék típusa.
2020. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

KB az összes mesterszakács férfi.


Nem mellesleg gyermekpszichologusok is ajánlják hogy fiúnak is legyen legalább egy babája, mert arról pl tök jól megtanulja a testrészeket. Nem azt kell nézni hogy fiú vagy lány játék.


Az én fiam egy évvel fiatalabb de már most van saját kis lábasa, amit nem használok meg egy fakanala amivel kutyulja a fa golyókat benne. Utánoz. Tök normális fejlődési folyamat.

2020. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2020. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy nem gáz, ha egy lány autózik vagy barkácsol.
2020. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell még ilyen kis korban figyelembe venni a nemet játékoknál. Ő még nem tudja, hogy ő fiú. Arra ráér még 3-4 évesen. Kb akkor jönnek rá.
2020. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is kapott.
2020. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy örökmozgó kisfiam van, aki tényleg nem bír 10 percet megülni egy helyben. De nagyon szereti a főzős dolgokat. Egy nagy dobozzal van neki: edények, gyümölcsök, zöldségek, két féle torta, hot-dog, hamburger, sült krumpli. Vannak fából keszültek is: pizza, tojás. Most lesz 4 éves és konyhát kért a szülinapjára.
2020. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Neeem gáz!A fiam 4 éves volt és konyhát kért. :) Oviba látta és ott nem mert vele játszani,mert lányos.Vettem neki,és mondtam h.fiú szakácsok is vannak.Most 20 éves,nem lett homokos. ,:))
2020. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Holnap szólok a férjemnek, hogy többé nem kell főznie itthon, mert a fakanál meg az edény túl lányos a kezében XD


Ne kattogj ilyeneken, vedd meg neki nyugodtan, biztos örül majd neki. Nem gáz és semmi baja nem lesz tőle.

2020. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!