Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hàny éves kortól lehet egy...

Hàny éves kortól lehet egy gyereket egyedül otthon hagyni, míg a szülő dolgozik?

Figyelt kérdés

Ti hány éves korotoktól voltatok egyedül hagyva? A gyerekeiteket hány éves kortól hagynátok/hagytátok egyedül?

Az én kislányom 7 éves, most megy 2.ba. Idén még meg tudtam oldani, hogy itthon legyek vele nyáron, de jövőre már nem biztos, hogy menni fog. Kb. 3-4ig lenne egyedül, reggeltől. Szerintem ez sok. Nálunk csak júliusban van vigyáztatás a suliban.

Persze attól is függ, hogy egy gyerek mennyire önálló, értelmes.



2020. júl. 17. 17:56
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

Ausztriában vagyunk. Idén is lehetett kérni vigyáztatást, de az csak júliusra szólt. Idén a maradék 6 hetet még megoldottuk a férjemmel úgy, hogy én felmondtam, de nem tudom, hogy el tudom-e és szeretném-e minden évben eljátszani, mert most is nagyon jó munkahelyem volt, de ennyi szabadságot nem tudnak adni. Aztán mivel most rekord mennyiségű munkanélküli volt/van valószínű, hogy gyorsan találnak valakit a helyemre.

Amikor osztrák anyukákkal beszélgetek, ők azt szokták mondani hogy a nagyszülőkhöz mennek a gyerekek vagy otthon maradnak velük, persze utóbbiak amúgy is házi asszonyok. Azt meglehet oldani, hogy 1-2 napot megy valakihez, de ezt sem tudom heteken keresztül elvárni a barátainktól.

2020. júl. 20. 06:46
 52/54 anonim válasza:
70%
Engem 10 eves koromtol hagytak egyedul otthon annyi idostol siman lehet bar attol fugg mennyire viseli meg a gyereket az egyedul lét ismerek olyat aki nagyon sérülékeny lelku nem bir a szulei nelkul nagymamájánál sem lenni
2020. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
cirokseprűs én a mikrót gyújtottam fel majdnem, mert a mikrós szakácskönyvben olvastam, hogy kell melegszendvicset csinálni. De nem tudtam, hogy grill módra kéne állítani, így beraktam melegítésre egy sajtos kiflit 10 percre. Még jó, hogy anyámék otthon voltak. Lángolt a kifli, mikor apám kiment megnézni mi az a szag.
2020. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Mi 1 2 evesen voltunk egyedul hagyva, hiba volt!!!
2020. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!