Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes csaladok, ez...

Kisgyerekes csaladok, ez mennyire jellemzo szerintetek?

Figyelt kérdés
Tip-top anyuka, mellette leharcolt ferj. Jo megjelenesu, igenyes ferfi mellette leharcolt anyuka. Szerintem a legritkabban vannak a felek "egy szinten". Szerintetek?
2020. júl. 30. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi egyformán le vagyunk harcolva. Aludniiiii szeretnék!!! :(
2020. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Màr 8 éves a fiunk (most vàrom a màsodik babàt), de sosem voltunk leharcoltak. Egyikünk munkája sem engedi ezt meg, a fèrjem felsővezető, én is irodában dolgozom, így ezt nem engedhetjük meg magunknak. Ismerősök, baràtok esetében sem làtok leharcoltsàgot.
2020. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyikünk sem leharcolt. 😊
2020. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Nàlunk tesómélnál és unokatesóméknál is ez van: jóképű, magas, nem apatestű férj és elhízott, csúnya, igénytelen, lusta és még nagyképű feleség.

Fordított esetben én annyit látok, hogy a nő nagyon csinos, szép és a férj pedig arcra csúnya. De nem igénytelen

2020. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, kinél mi számít leharcoltnak, mi teljesen szépek vagyunk. De komolyan: nem vettem még észre, hogy ez lenne a tendencia.
2020. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Derjaderja ***** válasza:
77%
Mi is egy szinten állunk leharcoltságban vagyis inkább a béka popója alatt mínusz kettővel.
2020. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi soha nem voltunk leharcoltak.
2020. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Hát nekem mind a 3 leharcolt nővéremnek leharcolt férje is van. Egyikek büdösek tesóm meg férje is 2 gyerek van.

Másik durván meghívott, a férje is tiszta háj az 1gyerek is..

Harmadik ő nagyon vékony, de nem néz ki túl jól csapzott a haja is meg a ruhái sem mai divatuak... A férje meg uhh nagyon buta. 2 gyerek

Én jól nézek ki meg a férjem is. 2 kisgyerek van

2020. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Ahogy elnezem az ovodaban az anyukàkat nincs is tip top köztük , leszamitva 1-2 fiatal karrieristanak tünö, folyamat elegans ruhaban levö anyukakat.


A többiek csunyàk, edzetlenek(nem köverek, csak itt ott egy kis hurka,az arcukban semmi lagy vagy nöi vonas nincs màr, olyan "asszonyos"mind.


Ritkàn làtok apukàkat, vannak jo kiàllàsu edzettebb ffiak (magasak helyesek), es normal is. Lepukkantakat nem lattam.

2020. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Mi egyformán leharcoltak vagyunk, ha azok vagyunk. Ha olyan helyre megyünk, mindannyian "kiöltözünk". Amúgy én farmer, póló tipus vagyok. A férjem munkába farmert és a munka helyén kapott pólót hordja. A súlyomat vissza szoktam nyerni szülés után kb 1-1,5 év múlva.

Ha csak boltba ugrunk el, akkor átlagosan öltözünk, nem csicsáztuk ki magunkat. Nem sminkelem magam.

A férjemen van most kb 5 kg plussz,mondjuk ennyi még rajtam is vam, de ezt már sporttal, tornázással akarjuk leadni.

3 fiunk van 1,3,5 évesek.

2020. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!