Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes családok (1...

Kisgyerekes családok (1 gyerkőc), eltudtok menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Mi nem biztos, még nagyon bizonytalan, pedig olyan jó lenne. Ha nem akkor maradnak az 1 napos kirándulások.
2013. jún. 16. 09:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban nyaraltam utoljára még a szüleimmel.

Mióta felnőttem, férjhez mentem, nincs semmi luxusra pénzünk sajnos, így a nyaralás sem jön szóba.

Viszont sokat járunk kirándulni, imádjuk.

2013. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
nem. de ha lenne is 2-300.000 e ft. -unk, ami elég egy nyaralásra, akkor sem arra költenénk.
2013. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
A párom kamionsofőr. Nyáron beülünk mellé és átutazzuk vele Európát. Persze ő közben dolgozik, az utitervet a főnök határozza meg...Nekünk mégis ez lesz a nyaralás. Kihozzuk belőle a legjobbat.
2013. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3-as: kisgyerekkel?? Nem semmi!
2013. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs ahhoz köze hogy van-e gyerkőc. Van akinek gyerek mellett sincs pénze rá van akinek 4 gyerek mellett is van. Az én ismeretségi körömben a legtöbben mennek, sokan külön is kettesben meg gyerekkel is.
2013. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi megyünk, bár nem 2-300 ezres nagyságrendűre kell gondolni. Mióta összejöttünk párommal, minden éven megyünk, tesómékkal együtt, így csak a felét kell fizetni, és nem szállodába, hanem lakókocsiba a Balaton partra. Nem étteremben eszünk, hanem főzünk. Szívesen mennék úgy, hogy semmit nem kell csinálni, de ez van. Bár idén tervezem, hogy itthon főzök, lefagyasztom, és azt visszük le, így ott csak este kell valamit összeütni. Ezt is nehezen oldjuk meg, de kell ennyi kikapcsolódás. 2 és fél éves a lányom, örülök, ha kicsit ki tudom emelni az itthoni környezetből..
2013. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Tavaly voltunk Sopronban, remekül éreztük magunkat, 1 hetet töltöttünk el, Szép-kártyával fizettük a szállást, étkezést.

Idén a nagyihoz megyünk csak, mert ismét várandós vagyok, veszélyeztetett. Nem merünk messzire menni, ha gond van, gyorsan az orvosomnál legyünk. Viszont a kicsinek jót tesz a környezetváltozás, a nagyiék pedig boldogan rohannak vele.

2013. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mi sem gondoltunk 2-300.000-re. DE 100.000-ba benne lennénk, benzin költséggel, kajával együtt, szállás. Belföldre mennénk, megszokott helyre. 5 éve járunk minden évben, tavaly nem sikerült elmenni. Kisfiunk 4 éves. Már picinek is nagyon élvezte.
2013. jún. 16. 11:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, megyünk 5 napra Siófokra.
2013. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megyünk 3szor 1hétre,2hét külföld,1hét belföld.Hétvégén kirándulások,illetve egy hosszú hétvégére elugrunk az ország másik felébe.
2013. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!