Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tápszerről most akarok tejre...

Tápszerről most akarok tejre váltani.Már ivott tejet a pici nem volt tőle baja. Hogy csináljam? Reggel ivott már csak tápszert,akkor reggel adjak neki tejet helyette? Este is adjak neki ha nincs baja tőle? Vagy este inkább kakaót?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi először tápszerről tejitalra váltottunk, majd utána tejre. Igazából mi nem csináltunk neki nagy dolgot, nem úgy tekintettünk rá mint kötelező ital. Amikor bevezettük, már ivott teát, vizet is a szilárd ételek mellé.


Először max 1 deciket kapott, aztán figyeltük. Nem volt baj és emeltük az adagot annyira, ami neki kényelmes volt (egy kis pohárnyi lett végül. Max 2 deci)

2020. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2020. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem váltottuk le a tápszert. Este azt ivott 18 hónapos koráig, majd egyszer csak már nem kérte.
2020. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem váltottam le, tejitalt (ugyanaz, mint a tápszer) iszik, vaniliásat, 3 éves múlt, kap néha kakaót is ha kér, azt normál tejjel készítem, nem érzékeny a tejre, csak a tejitalban több a vitamin és nem eszik jól, így inkább maradtunk a tejital mellett.
2020. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 éves
2020. aug. 18. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam belőle nagy ügyet, egyik reggel tejet adtam neki a reggeli mellé, megitta, másnap már ő kérte. Aztán van, hogy inkább teát kér, akkor azt kap, de általában ragaszkodik a reggeli tejhez. Este is tejet iszik a vacsora után, kakaót nem szívesen adok lefekvés előtt. Néha rá tud venni, de ritkán kap, inkább reggel, ha olyankor jut eszébe.
2020. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a 2 éves akkor simán válthatsz tejre, igen reggel add neki először akkor napközben látni fogod, hogy van-e baja tőle.A kakaót kerülném, ha lehet, nem túl egészséges. (védőnő vagyok)
2020. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!