Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekemet mindig szekálja a...

Gyerekemet mindig szekálja a legjobb barátja, mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés

Négyévesek mindketten, unokatestvérek, és elég jóban voltak mindig, de az utóbbi időben Noel folyton direkt olyan dolgokat mond, ami rosszul esik a fiamnak.

Pl.meglátta a fiam, és felkiáltott örömében: Anya, ott van Noel!

Mire ő: - Noel nincs itt, és az ajtót is becsukom - azzal becsapta az orra előtt.

Olyan kis szende cuki gyereknek ismertem eddig, de megfigyeltem, hogy mostanában örömmel gyötri a fiamat: soha többet nem játszom veled, direkt ütöttél meg (hiába ker bocsánatot tőle, mert véletlenül hozzáért), hülye vagy (ezt üvöltve és sokszor), állandóan árulkodik rá, játék közben faképnél hagyja valami mondvacsinált ürüggyel.

Sok a családi rendezvény, ezért elkerülni nehéz, meg a fiam is ragaszkodik hozzá, csak sokat sír mostanában és retteg, hogy Noel nem fogja szeretni. Teljesen kiborul, mikor ő mosolyogva húzza.

Mondtam már neki, hogy ilyenkor játsszon nyugodtan amit akar, ne is törődjön vele, ez hosszú távon nem működik.

Noelnak már mondtam párszor, hogy így oda lesz a barátságuk.

Nem tudom, miért csinálja, mintha folyton ártani akarna neki.



2020. aug. 23. 18:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

7-re: ők egyidősek, 3 hónap van köztük. A fiam is találkozni akar vele folyton, csak valahogy ő is jelezte már a kis nyelvén, hogy mindig bosszantja Noel.

Próbálom erősíteni.

2020. aug. 24. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!