Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kell úgy felöltöztetni...

Miért kell úgy felöltöztetni vagy engedni a mai gyerekeknek azt, hogy úgy öltözködnek mint a prostik?

Figyelt kérdés

A mai kisgyerekek főleg lányok, 8 - tól felfelé úgy vannak felöltözve, inkább alul öltözve. Az egész valaguk kint van az ablakba, boldog boldogtalan még azt is látja, amit nem kéne. Fejletlen testükre szivacsos, push up melltartó az fölé pedig valamilyen szakadt topp szerű valami, ami éppen hogy csak takarja a pici pontjait ami majd egyszer valamikor jó esetben cici lesz. Úgy ki vannak vakolva, hogy elég lenne egy komplett ház fedésére is. Sok esetben látni rajtuk hogy már tetováltatta magát, a vastagon dzsungel tetovált szemöldökről nem is beszélve. És nem csak a kisebbségieket látni így.


A szülők és az ilyen gyerekek nem gondolnak bele, hogy mennyi perverz és pedofil futkározik az utcán és az ilyen kislányokat vadásszák??! Ennyire sok a felelőtlen szülő??!


Aztán csodálkozik mindegyik, hogy megerőszakolják, vagy pedofil áldozata lesz a gyerekéből....


Elhiszem hogy ez a divat, meg minden...eléggé a lotyoság felé megy el a mai fiatal növendék....De akkor nem kéne felháborodni sem akkor, mikor a 9 éves gyereket behuzzák a legközelebbi bokorba! Aztán mehet szépen abortuszra, mert ideje korán teherbe esett a kislány, mert még azt sem tudja mi az 5×5, de már több kukit fogott, mint kilincset....


Inkább tanulni és még a barbibaba való a kezükbe!


Nem provokáció a kérdésem, csak szeretném megérteni, miért nincs a mai anyukákban annyi felelősség tudat, hogy nem engedi így öltözni és viselkedni a gyerekét.



2020. szept. 14. 10:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Biztos barlangban élünk, a lányom 11 éves lesz, de egyszer nem volt még rajta lotyós ruha, smink is csak farsangon, arcfestésen, falunapon stb.

Pedig én aztán minden vagyok, csak se vallásos, se prűd, se visszafogott anyuka.

2020. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Szoktam látni fura családokat, de a tetovált és prostinak öltöztetett 9 éves azért elég extrém példa, ilyenbe még sose futottam bele, pedig kisebbségiek is megfordulnak itt. Nem tudom hol élsz, de őszintén sajnálom, ha ez nálatok gyakori jelenség. Itt nálunk szerencsére a legtöbb kislány úgy van öltözve, mint egy sima kislány.
2020. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan már, mi a kilencvenes években sokkal ribisebb ruhákat hordtunk, mint a mai tinik, nem 10 évesen, de a mostani alsósok se miniben járnak. Kicsit hamarabb érnek, úgyhogy sok 14 éves már nagylány testileg, de erről nem tehetnek.
2020. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Itt nálunk a városban, nagyon sok ilyet lehet látni. Volt olyan 14-15 éves is akinek még az is látszódott hogy lóg a tampon zsinór belőle....


Volt olyan kb 9 éves kislány is, akinek meg szaros volt a bugyija, de a nagyon rövid, szinte bugyi nadrág a fél valagan volt... Anyukával vásároltak kis boltban pár dolgot. Gyerek ital gyümölcs etc... Olyan szívesen meglerdeztem volna anyukát, hogy nem e fél ettől, hogy a pedofilok meg csorgatjak a nyalukat a leanyra, hogy ez nem zavarja? Aztán a férjem mondta hogy menjünk. Hozzá tette, hogy ebből a szempontból örül hogy fiúnk lett és nem kislány.

2020. szept. 14. 11:14
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Fogalmam nincs, hogy hol laktok, de mi is járunk be vàrosba vásárolni, nem találkoztunk még ilyen esettel.

Busszal mondjuk nem járunk, kocsiban meg inkább beszélgetünk, tehát én ritkán bámészkodok, párom meg (jó esetben 😂) az utat nézi. Bevásárlásnál sem láttunk még ilyet. Az 5.-es lányom osztálytársai is rendesen fel vannak öltözve, korukhoz megfelelően.

Az, hogy esetleg én mélyen dekoltált felsőt, ruhát viselek, az meg nem befolyásolja a gyerekek öltözködését, azt ebben a korban a szülő határozottsága szabja meg. 14 éves kortól pedig már úgyis azt vesz fel amit akar.

2020. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Ijesztő az indulatod. Szerintem egyáltalán nem jellemző, amit írsz. 9-12 évesek a lányaim, Smink max körömlakk van rajtuk szülinapi bulira, azon folyton vitázunk, hogy szerintem a cicagatya-rövid póló nem túl ízléses, de mivel nekik tetszik, hadd hordják. És nyáron hordtak rövid shortokat is. Beteg emberek mindig is lesznek, ha lepedővel a fején mászkál, akkor is lesz olyan, aki erre perverzkedik.

A nyolcadiktól felfelé és a pedofilok pedig ellentmondás.

2020. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Aztán volt olyan is, hogy az egyik telefonos boltban volt egy család. A kislány nem lehetett több mint 11 éves. Játszotta a minta szende kislányt, hogy milyen jó és rendes kislány... Aztán pár óra múlva meg belebotlottunk ebbe a kislanyba, persze szülők nélkül....egy halom kisfiú társaságába, akik mindenhol fogdozták, még az is aki nem volt ott... A kislánynak akkora szája lett hirtelen, hogy csak pislogtunk. Látszott rajta hogy élvezi az egészet, hogy ott helyben partiba is vaghatták volna, ha nagyon akarták volna... 🤦‍♀️ persze nem tudjuk mi lett a vége, mert a ledöbbenésünkben inkább tovább mentünk. Meg is jegyeztuk egymás között a ferjemmel, hogy bezzeg anyuci apuci előtt milyen kis ártatlan szende szuz kislány volt, most meg a város mindenki nője...


És még sorolhatnam a többit is, amiről lehet hogy a szüleik nem is tudnak róla miket művel a kicsi kislányuk....

2020. szept. 14. 11:28
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk bátor dolog lotyózni a kislányokat, amikor azt se tudod eldönteni, hogy fiad van vagy fiúd... akkor most pedofil vagy - vagy csak nem tudsz helyesen írni..? ;)
2020. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Részben ertem, amiről beszélsz. Felénk is van pár ilyen de inkább ez a kevesebb.

Azt azonban en sem ertem, izlesessegtol függetlenül, hogy egy 13 éves kislánynak miért kell úgy öltözni e, mint egy felnőttnek. De ha megnézed a ruha boltokat nem is nagyon kapni másféle ruhákat. Régen a gyerekek, gyerekek voltak. Most valamiert Mini felnőttet csinálunk belőlük aztan sírunk, hogy “ezek a mai fiatalok”.

Az unokahugom 13 éves. Neki pl nem engedik, hogy így oltozzon, mint egy felnott. Póló, farmer stb. Teljesen divatos így is, de nem kelti kivénhedt fiatal benyomását.

2020. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
6 OS! Hidd el, van ilyen pedofil. Nálunk is van a környezetünkben aki 1- 16 evesekre bukik... 🙄
2020. szept. 14. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!