Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet a leggazdaságosab...

Hogyan lehet a leggazdaságosabban felöltöztetni mikulás ünnepre egy gyermeket, hogy ne nézzen ki bénán?

Figyelt kérdés

Szóval gondoltam, hogy hímzek egy régebbi pólójára valami mikulásos dolgot, vagy veszek vasalható matricát, de ahogy az összkép a képzeletimben előttem lebeg, olyan érdekesen nézne ki..

Használtan semmi hasonlót nem találok a méretében, de több ezrekért meg egy alkalomra nem akarok venni semmit, pláne, hogy valami vékony felső kellene(vagy max mellény), mert a bölcsiben nem pulóverben vannak.


kockás, fehér ing stílus nem tetszik

valami szarvasos, mikulásos, karácsonyfás, hópelyhes cukibb dolgot szeretnék


2016. dec. 5. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk veszel 400-700-ért egy téli mintás body-t, pólót bárhol?
2016. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hihetetlen, de sehol nem kapni...

a face csoportokban van egy pár, egyik sem a mérete, mert babákra való. a gyermekem 96 cm. vagy nagy pulcsikat árulnak, meg kockás ingeket..

üzletekben több ezer ft.

2016. dec. 5. 10:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben, aldiban, pepcóban állandóan kapni most ilyet. Kicsit drágábban a tescóban is.
2016. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi, szaladok körözni
2016. dec. 5. 10:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pepcoban láttam gyönyörűeket, kislányomnak vettem ruhát, kis tüllös szoknya, hosszú ujjú, 1490 volt ha jól emlékszem, az nem olyan drága és biztos vannak fiúknak is szép darabok.
2016. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
És a mikulás ünnepen nem lehet normális ruhában? Amióta terhes vagyok egyre több ilyen baromságot hallok. Mi sem veszünk fel rénszarvasos pulcsit, a gyerekre se akarok ilyet adni, hímezni meg tuti nem fogok semmit. Furcsa, hogy ilyen elvárások vannak az oviban.
2016. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vegyél olyat, ami nem csak egy alakommal hordható. Hanem majd pl. otthon is szívesen öltöztetnéd abba az ünnepek alatt.

Egyébként szerintem nem kell feltétlenül piros, vagy mikulásos, vagy rénszarvasos. Csak legyen csinibb, ünnepibb, mint az átlagos, hétköznapi öltözete.

Iskolában sem mikulásos ruhában kell menni ünnepségekre, hanem ünneplőben :)

2016. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pepcoban 720-ért vannak vékony hosszúujjú pulcsik és body-k, a vastagabb 1490.
2016. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

én csak a színösszeállításra figyelnék, minta nem kell. tehát vagy piros-fehér vagy piros-zöld lenne a ruha a gyereken.

anno enyám tök cuki volt: piros bodyra ráadtam egy fehér bársony kantáros nadrágot és ennyi. ha lett vona piros vagy zöld kardigán, azt is megkapja, de nem volt. ellenben otthon még néhény énykép erejéig adtam rá egy mikulássapkát. jó képek lettek :D

2016. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Miért, amúgy nincs csinosabb ünneplőbb ruhája? Nem kötelező a mikulásos-rénszarvasos minta. Nekem mondjuk nem okozna gondot megvenni drágább helyen sem, de az 1.5 éves kislányomnak azért hogy egyszer felvegye, nem vettem kimondottan karácsonyi - mikulásos stb. ruhát-pulcsit. Sőt, anyukám is kérdezte hogy vehet-e neki ilyet de mondtam hogy semmi szükség rá! Van pár csinosabb felsője, kardigánja stb. amit rá tudok adni ha alkalomra megyünk.
2016. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!