Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom kistesót szeretne,...

Kislányom kistesót szeretne, de én ezt soha nem fogom tudni neki teljesíteni. Befolyásolja ez az életét?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
kb annyira, mint hogy holnapután meg pónilovat szeretne, gondolom azt sem kap. semennyire.
2020. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Unokahugom is akart. 13 éves már. Nem állt meg a fejlődésben vagy ilyesmi.
2020. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy befolyásolja.

Egyke marad élete végéig.

2020. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha nagyobb tesója van akkor jobb a helyzet.
2020. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
73%
Minek gondolkodsz ilyeneken? Ha majd Ferrarit akar, akkor veszel neki?
2020. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha a te gyereked egy zsirafot akar a szoba közepére ami éppen egy tehenet szarik ki, amiből meg vaddisznók lakomaznak keselyukkel meg kígyókkal és egy bazi nagy elefánttal, miközben egy oroszlán és egy leopárd azon marakodik hogy melyik kezét egyek meg előbb egy trambulin ami egy felhőkarcoló tetején van, akkor azt adsz neki??


Ja nem adod ezt mind meg akkor mi lesz? Fogja az uk uk uk nagypapája puskáját és agyhejen lövi az egész családot meg magát is a szomszéd néni házából?

2020. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Derjaderja ***** válasza:
90%

Hát szerintem nagyban függ az egyéb (családon belüli és kívüli) szociális kapcsolatoktól.

Ha magányos, az nem jó, de azt sok egyéb módon is lehet enyhíteni.

2020. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
10-11 eves koromig nagyon szerettem volna testvert, mert soha nem volt kivel jatszanom, szuleim turelmetlenek voltak, sokat dolgoztak, keveset voltak otthon, nagyon sokat voltam egyedul mar 11 eves koromtol is. Azonban, amint elkezdtem kamaszodni, baratokkal logni, moziba menni, mar nem erdekelt a tema egyaltalan. Nagyon idilli volt elkepzelni, hogy gyerekkent majd milyen jokat tarsasozhatok a tesommal, azonban azt nyilvan nem lattam, hogy pl 10 ev korkulonbseg mennyire sok, nem nagyon lett volna kozos pont. Azota felnottem, es nem lettem ettol lelki serult, nem hagyott bennem oriasi nyomot az egykeseg.
2020. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanez mint az utolsónal, minden vágyam volt hogy legyen egy húgom. Aztan 10 - 11 éves korom utan mar egyáltalán nem érdekelt a dolog.
2020. szept. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Ugysem lehet mit tenni, nem? Mi kettőt akartunk, 1 lányom van, a terhesség alatt mindenki örült, hogy életben maradtam, a mai napig nem jöttem helyre, nem lesz tesó. Szerintem jobb ha van valakinek testvére, de nem mindig kivitelezhető, ez van.
2020. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!