Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Mit gondoltok erről?

Anyukák! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam, 2,5 éves. Egésznap együtt vagyunk. Együtt megyünk boltba, drogériaba, kozmetikushoz, vásárolni. Együtt fürdünk, együtt járunk WC-re. Együtt alszunk. A férjemmel nem tudok sok időt tölteni emiatt. Ha el akarunk menni ketten valahova, nem tudunk, mert ő sír, én meg persze nem hagyom itthon. Nincs el senkivel rajtam kívül. Nagyon össze vagyunk nőve. Mindent meg kap, emiatt meg kaptam már, hogy nagyon el van kényeztetve. Nagyon szeretem őt, őszintén nem is akarom másra hagyni, mindig az jár a fejemben, hogy lehet valami baja, én tudok rá vigyázni a legmegfelelőbben. Nem tudom el képzelni mi lesz, ha oviba megy. Ezért nagyon gondolkodom a magán ovin. Mit gondoltok , jó ez így ?
2020. okt. 1. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Biztos kíváncsi vagy a véleményemre?
2020. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írd le, elfogadom a negatív kommentet is, talán építő jellegű is lehet. Nyugodtan!
2020. okt. 1. 21:34
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Jót nem tudok, rosszat nem akarok mondani.

Remélem el tudod tartani egyedül is, ha úgy alakul.

(De kamunak érzem, amire egyöntetű válaszok fognak érkezni?

2020. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem értem kettes, mit tartasz kamunak? Hogy van egy kisfiam, és ilyen a kapcsolatunk? Ezt nem igazán értem. Az apukája emiatt nem haragszik, ő is imádja a gyereket. Viszont meg beszéltük, hogy változtatunk. Emiatt is írtam ide.
2020. okt. 1. 21:37
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Ebből a szempontból nem teljesen mindegy, hogy magánovi, vagy állami? Az a lényege, hogy nem vagytok együtt, hanem valaki más vigyáz rá.
2020. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Mi senkire sem tudjuk bízni, mert nincs kire. Tehát sokat vagyok vele.

A férjemmel kettesben mi csak este, éjjel vagyunk, amig a gyerek alszik.


Jelen pillanatban én sem szívesen viszem majd oviba, főleg azért, mert ő nem akar menni. Pedig én lelkesen biztatom. Januárban kezdi, addigra remélem megenyhül az ovival kapcsolatban.


Viszont wc-re azért nem viszem magammal. 😂

2020. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem nem jó ez így. Ki fog készülni az oviban. A magánban is.
2020. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

De nem szeretnéd, hogy egyszer önálló legyen? A nevelést most kell elkezdeni, nem 10 év múlva. Gyakorlatilag éppen most teszed őt tönkre :(

Attól, hogy magánovi, meg fizetsz, nem fog könnyebben beszokni. A lányom is magánba jár, egy hete láttam, ahogy ott csimpaszkodott az anya a gyerekbe, az óvónő meg próbálta elhúzni a kisfiút. Rossz volt nézni. Szerintem a majomszeretet ugyanolyan káros, mint a teljes elhanyagolás, az is egy véglet. Miért nem lehet megtalálni az arany középutat?

2020. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Az a véleményem, hogy el kellene vágni a koldokzsinort. 2,5 éves. Nem 2,5 hónapos.
2020. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Próbálom. Nem tudom hogyan kezdjem, higyjetek el, nagyon nehéz. És teljesen igazatok van, nekünk sem jó így, de nem tudom merre lépjek először.
2020. okt. 1. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!