Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit játszotok az óvodás...

Mit játszotok az óvodás gyereketekkel?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
kirakós, építés kockákból, rajzolás, orvosos (vérnyomásmérés, megvizsgálás, stb.), babapelenkázás, ugrálás, gesztenye- vagy kavicsgyűjtés, memóriakártya, dominó, Ki nevet a végén, labdázás, fogócskázás, főzőcskézés
2020. okt. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Társasok, kártyajátékok, logikai játékok tableten, orvosos, mesélős, feladatos, séta-mondóka, szójátékok, képzeletbeli játékok(két kicsi szememmel látok valamit, barkóba) mesélős beszélgetős csikizős birkózós puszilgatós “elkaplak” játékok
2020. okt. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit szeretek: rajzolni, színezni, festeni, stb... (Ezekre ő csak néha kapható.) Társasozni, sütni, diafilmezni, bújócskázni, legózni, eldugósat játszani. Ja és boltososat.

Ha fáradt vagyok, orvosos, fodrászos játék passzív alanya vagyok. Vagy hasra fekszem és én vagyok az autópálya. Na ez a kedvenc játékom.

2020. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!