Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak itt olyan szülők akik...

Vannak itt olyan szülők akik keveset játszanak a gyerekükkel,ha igen miért?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen, anno keveset játszottam vele. Nem kötött le, iszonyat módon untam a legtöbb játékot és emiatt folyamatosan stresszeltem is. Aztán rájöttem, hogy nem kell nekem folyamatosan vele játszani. Voltak olyan játékok, amiket szerettem -lego, tarsas- ezeket együtt játszottuk, a többivel meg elvolt egyedül.
2020. okt. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Egy ideje már én is. Azért, mert előtte kis híján 4 évig kényszerből folyamatosan, kora reggeltől késő estig azt csináltam, pedig az egyik legutálatosabb tevékenység számomra a játék, az animátorkodás. Borzalmasan kiégtem ettől, azóta sem hevertem ki. Soha, de soha többé nem vagyok hajlandó, akárki akármennyire sz•r anyának is tart ezért.
2020. okt. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk így alakult. Nagyon jól el tudta saját magát szórakoztatni, nem kellettem hozzá én, elég volt ha látta, hogy ott vagyok vele. Persze ha kérte akkor játszottam vele, játszom vele.
2020. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem szeretek játszani.

Legozni, társasozni, memóriakártyázni még csak-csak leállok, de amikor a lányom jön a lányos dolgokkal... képtelen vagyok rá, semmi fantáziám hozzá

2020. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell egész nap játszani vele. Hagyni kell egyedül is felfedezni, érvényesülni. Nekem 3 hós, van közös torna, sokat énekelek neki, de ugye most kezdi felfedezni a saját kezét, lábát, élvezi a játszószőnyeget. Simán lerakom, néha hasra is, aztán játszon csak, gügyögjön, fejlődjön. Én meg iszok egy teát vagy befejezem a főzést. Később se kell 0-24 szórakoztatni.
2020. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Mi számít kevésnek? Játszom vele, ha igényli, de már ovis. Nem kell állandóan rendelkezésre állni, különben nem tanulja meg egyedül lekötni magát. Ha hazaérünk az oviból, akkor kb egy órát tényleg játszunk, de utána a háztartást, főzést intézem.

Egyébként neki az együtt végzett takarítás vagy főzés is játék.

2020. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze én is játszom velük de mikor folyton anya gyere játszunk attól besokallok. Ovis és bölcsis nálam. Szoktam hagyni őket egyedül is játszani. Néha elvannak de vannak napok amikor non stop játék lenne közösen lenne a legjobb
2020. okt. 17. 13:32
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Ti minek szültetek gyereket???? De gondolom a Facebook és társaihoz van kedvetek!!!!! Annyi ilyen "anyát" látok ,hogy a játszótéren csak fotózja össze vissza a gyereket ,aztán már tölti is fel..játszani persze nem hajlandók ,csak a telefont búják! Lehet támadni,de Akkor is igazam van!
2020. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, mekkora egy nyomoronc vagy. Iq bajnok. Az értelmi szintedből kiindulva szerintem pont te vagy az az "anya" aki még a szaros pelust is képes kiposztolni.
2020. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

8!


Amikor én szültem, még nem volt Facebook. Internet se nagyon, okos telefonról nem is beszélve. A homokozást épp szerettem, jó buli volt, általában én voltam az egyetlen felnőtt aki ezerrel építette a várat, meg sütötte a tortákat. Ezen kívül ahogy írtam, a legtöbb játék nem érdekelt, nem kötött le. Egy ideig érdekelt, hogy mit gondolnak mások, aztán rájöttem, higy az iylen vadidegen megmondó emberke, mint pl te magad is rendkívül boldogtalan és elégedetlen a saját életével, de nem tudja jobba tenni, így mások kritizálásában teljesíti ki magát. Na, onnantól tettem magasrol rad, rátok.

2020. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!