Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiúnak ciki a játék konyha?

Kisfiúnak ciki a játék konyha?

Figyelt kérdés
Lányomnak van, olyan jól játszott vele a keresztfiam, hogy szívesen vennék neki, de a szülők szerint nem való fiúnak.

2020. okt. 29. 12:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiamnak vehetsz 😀 viccen kívül szerintem nem ciki.
2020. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7es vagyok, azért nem neki veszem, mert találtam neki más játékot, ami szuper lenne neki, és szerintem sokkal jobban örülne neki. KB fél év múlva úgyis veszünk egyet. Egyáltalán nem ciki nekünk, de ha találtam egy jobbat, akkor miért ne várhat ék vele és vehetném meg a kislányomnak?
2020. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Se gyereknek a játék, se felnőttnek az igazi, rengeteg férfi szakács van. Annyi, hogy a rózsaszín műanyag helyett egy fa konyhát vennék.
2020. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lenne ciki? Az a ciki, hogy besorolják a játékokat fiús-lányos kategóriákba.
2020. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy megkérdeztem, de egy 5 évvel ezelőtti hasonló kérdést találtam csak, nagyon vegyes válaszokkal. De ez így elég egyöntetű. Szerintem csinálok egy olyan szitut, amikor a szülők látják játszani a fiukat, és másképp fogják látni a dolgot. Köszönöm.
2020. okt. 29. 14:43
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy kérdezted. Én kérek elnézést, hogy bunkó voltam. Rossz passzban vagyok. Tényleg nemrég volt majdnem ugyanilyen kérdés, de előfordul, hogy az ember nem találja meg a keresőben.
2020. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. (Ilyenkor olyan jó, hogy nekem egy fiam és egy lányom van, a fiam itthon főzhet a játékkonyhában, a kislányom meg távirányítós autóval is játszhat..)


De persze ha a szülő nem szeretné, akkor jobb kihagyni.

2020. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
32%
Szerintem aranyközépút lehet a játék konyhára igen hasonlító játék szerszámos pult.Gyakorlatilag ugyan az,csak fiús verzióban. Szerintem ez már a szülőknek sem okozhat problémát,hisz fiús játék.
2020. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!