Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon rossz lesz a fiamnak...

Nagyon rossz lesz a fiamnak ha nem lesz testvére?

Figyelt kérdés
4 éves fiam van aki borzasztó eleven, folyamatosan beszél, egy igazi energiabomba. Őszintén megmondom, hogy nincs türelmem még egyhez, néha még ezaz egy is sok, de mégis bánt, hogy nem lesz testvére.
2020. nov. 1. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Anyámnak 6 testvére van, s csak 1-el van rendesen jóban.

1-2-vel rosszban, a maradékkal meg nagyjából semlegesen.


Szóval miért lenne rossz, ha nincs valakinek testvére?

2020. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#10-es, 7-es vagyok, én is így gobdolom. Milyen lehet, ha nincs egy olyan közeli rokon, mint a testvér.

Mondtam, hogy van, aki egyke és jó így neki, vagy aki utálja a tesóját, de én elképzelni sem tudom.

Valószínűleg, mert egyetlen barátom sincs, ezért ragaszkodok annyira az egyszem tesómhoz.

2020. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz neki rossz. Rengeteg ember egyke és ugyan úgy rendes lelkileg ép felnőttek lesznek belőlük.

Ha nem bírod, akkor ne vállalj kistesót, ne menj rá lelkileg vagy szellemileg.

Ne emészd magad, kitartást a gyerkőchöz! :)

2020. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!