Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvásidőben ti is ledőltöl a...

Alvásidőben ti is ledőltöl a gyerkőccel?

Figyelt kérdés

Most lesz 2ésfél éves a lányom,a délutáni szundi alatt néha én is elalszom,de van hogy csak pihizek,netezek mellette.

Anyósom itt volt velünk őszi szünet alatt,tegnap este pedig telefonon ecsetelte férjemnek hogy ez mégis milyen szokás,meg megint aludtam? És hogy nekem ilyenkor már nemkellene.

Eddig sohasem tett megjegyzéseket rám,vagy amit csináltam (vagy csak nemtudok róla?)..meglepett ez most.

Magyarázkodni nem akarok neki hogy miért is esik jól,ezt talán ti is tudjátok.



2020. nov. 4. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Elmehet a francba. És ezt neki is megmondanám. Magánügyed, hogy alszol-e délután. Én nem szoktam.
2020. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is lefekszema 2 picivel pihenni és van úgy hogy elalszom ez normális. Talán anyósod elfelejtette hogy ő is ment át ilyesmin.
2020. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de azért mert én sosem tudtam nappal aludni. Most van egy 2 hónaposom is és most sem tudok nappal aludni. Aludj, ha jólesik.
2020. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Volt időszak amikor annyira fáradt voltam, hogy én is aludtam. Volt amikor csak neteztem-filmeztem, akkor ettem, volt, hogy olyankor takarítottam ki az egyik szobát vagy festettem le ajtót, főztem meg a vacsorát. Szerintem a te dolgod, hogy mit csinálsz. Ne foglalkozz vele.
2020. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Már miért ne dőlhetnél le egy szusszanásnyit napközben? Nem is értem az ilyen emberek mint anyósod. Úgy osztod be az idődet ahogy akarod. Ha belefér egy kis pihi, énidő akkor nyugodtan. Főleg ahol 1 gyerek van így nem kell épp a nagyobbal foglalkozni. Neked is jár a pihenés.
2020. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Aludj ha tudsz és jól esik.

Semmi kivetnivaló nincs ebben!

2020. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Én is mindig ledőlök,pihenek,eszek,netezek,előtte ha van valami házimunka azt természetesen elvégzem.


Már a második férjemet fogyasztom de tök jó,hogy nekem még soha nem volt anyósom.Eskü nem direkt fogom ki úgy a pasikat! :-)

2020. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Két 2 év alattim van. Van olyan nap, hogy állva eltudnék aludni. Olyankor én is lefekszem és alszom egyet. Semmi bele szólása nincs ebbe a dologba. Ha ez zavarja akkor mondja magának, halkan és befele. Jobb egy kipihent anyuka, mint egy ideges, nyűgös. :)
2020. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem, én örültem ha volt egy kis nyugtom és tudtam csinálni a dolgaimat
2020. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem szoktam, csak ha nagyon fáradt vagyok, de nyilván ne szóljon ebbe bele senki...
2020. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!