Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sok ez az ajándék szerintetek?...

Sok ez az ajándék szerintetek? December elején van a szülinapja, utána ugye karácsony. Ezeket vettem eddig 20 ezerért kap ruhát, elosztva a két ünnepre. Kap egy most divatos babát 11 ezerért, egy baba ágyat 5 ezerért, könyvet 3 ezerért.

Figyelt kérdés
Ovis foglalkoztató csomagot 5 ezer forint értékben. Gyerekként én nem kaptam semmit sosem, mindig félek hogy túlzásba esem, év közben ritkán kap játékot. Akinek hasonló korú, 5 éves lánya van, hogy látja ezeket a dolgokat? Milyen értékben vesztek ajándékot? Amit felsoroltam azt természetesen a szülinapra és karácsonyra lesz neki elosztva.
2020. nov. 8. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem sok, két nagyobb ünnepre. Darabszámra semmiképp, az árát meg úgysem tudja egy kisgyerek. Hasznos holmi is van közte (könyv,ruha) és olyan is amit ő szeretne. :)

Én hasonlóképp vásárolok a hét éves kislányomnak karácsonyra, de inkább több kisebbet, mert szeret bontogatni. :D

2020. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ovis gyereknek nem ajándékként vettem ruhát, az alap, hogy kap. A többi ajándék okés.
2020. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok.
2020. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem sok. A ruha nem ajándék egy gyereknek, ahogy a feladatlapok sem.
2020. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom valószínűleg abból ered ez hogy soha nem volt ajándék nekem a fa alatt, és nekem úgymond ez is ajándék.
2020. nov. 8. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

*Irónia*


Micsodaaaa, legjobb ajandék a zokni, meg a harisnya, szülinapra, ha már úgyis karácsony körül van, puszi.


*Irónia vége*


Nekem is karácsony körül van a szülinapom, a ruhának oké örültem, de az nem ajándék. A pusti se számít annak. Üzenném ezt a szüleimnek, csak tudom, szegények voltunk, így nincs harag 🙂

2020. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
A ruha nem ajándek. Szerintem ez igen kevés.
2020. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igaz nem 5 ėves lånyom ,de idėn 2 dolgott kap egy nagy legoszetett,imådja legot,illetve egy 3d puzzle.
2020. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Tökéletes, jó választás!
2020. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jo, egy gyerkoc ha mar kap valamit, ami neki tetszik, nem hinnem, hogy elvarna, hogy meg tobbet/jobbat/szebbet kapjon.

Plusz meg a csalad tobbi tagjatol is kap ezt azt.


Nekem meg csak egy eves lesz most a lanyom, most o is tobb mindent kap majd a szulinapjara, amugy havonta mindig veszek 1-1 dolgot, hol aprosagot, hol kicsit jobb dolgot.

Amugy en a Regio jatek honlapjat bujtam egy csomoszor, kigyujtottem a jatekokat amik szerintem jok vagy hasznosak, es a kis listam alapjan vasarolok mindig neki (meg a csalad tobbi tagja.😅)

2020. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!