Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van aki a covid miatt nem...

Van aki a covid miatt nem viszi a gyereket oviba/bolcsibe?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én, de ha dolgoznék, kénytelen lennék vinni.
2020. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én most a bárányhimlő miatt nem viszem őket.. 2 hét arcüreggyulladás után ma vittem őket végre. 20 perc után csörgött a telefon, hogy mi a helyzet és kérik aki teheti vigye haza a gyereket. Ha nem betegek mennek amúgy. Itthon vagyok terhesen, de a gyerekeknek kell a társaság a fejlesztés.
2020. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Tesómék.
2020. nov. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Igen, az akinek számít a gyereke és meg tudja oldani
2020. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

4.

A gyerekekre nem veszélyes, az óvonőket és a dadusokat, a gyerek idősebb családtagjait védik ezzel. Ne keltsél légyszíves senkiben rossz érzést, ha esetleg nem tudja megoldani, hogy ne számítana neki a gyereke. Nálunk 7 óvonő lett beteg, de gyerekről nem hallottunk, pedig valszeg ők fertőztek.

2020. nov. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

5ös, írtam hogy az akinek számít a gyereke ÉS MEG TUDJA OLDANI. Sehol nem írtam hogy az hobbyból viszi akinek dolgoznia kell.


Én ismerek gyereket aki kórházban van, kettőt is. És többet aki beteg. De dolgozni kell, ezt mindenki tudja. Csak azt nem értem hogy az minek viszi, aki amúgy is otthon van és ráérne foglalkozni vele.

2020. nov. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

6# kedves mert pl nem vagyok logopédus..

Mert lányomnak úgy fest kevert specifikus fejlődésű zavara van, amit a legnagyobb jóindulattal sem tudok itthon egymagam fejleszteni mert nem vagyok szakember. Hát ezért csillagom.

2020. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
7es, csillagom, logopédiai fejlesztés minden nap van? nem hinném édes:-) A hét többi napján nyugodtan otthon maradhatna kisvirágom :-)
2020. nov. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Kiscsibe.. Nincs fix logopédiai foglalkozás ez tény. De napi szinten fejlesztik őket mindentéren. Hopp

Nem mezei állami oviba jár a lányom. Hanem egyházi alapítványi fenttartásúba, ahol másképp állnak a gyerekek neveléséhez, ibtegrált ergo speciális gyerekeketbis fogad és fejleszt.

Innen meg szerintem 0 közöd ki kiért viszi a gyerekét oviba ahogy én se szólok bele miért tartod otthon.. Nem is érdekel.

Jövőre iskola kötelezettségű, de azon vagyunk, hogy vissza tudjuk tartani, ami ugye nem biztos, hogy sikerül az új törvény miatt.

2020. nov. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös,a gyerekekre is lehet veszélyes. Igaz kisebb arányban, de pont az a félelmetes, h nem tudni kit hogyan érint.
2020. nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!