Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik falun laknak, nálatok...

Akik falun laknak, nálatok van gyermekorvos?

Figyelt kérdés
Elég elszmorító, hogy a mi falunkban és a környezőkben is csak általános orvos van. Álladóan félrekezelik a gyermekeimet. Ha valami komolyabb betegségünk van, de n már a kisebekkel is beutazunk 65 km-t a legközelebbi kórházba....Durva. Nem tudom mit lehetne tenni? Valószínűleg semmit. De ebben a mai világban ez azért elég durva.
2010. aug. 10. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
itt Pest megyében sincs gyerekorvos, ez egy község, szerencsénk annyi, h pénzért kijáratjuk a gyerekorvost Pestről, mert 10 perc......
2010. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt sincs így marad a megyeszékhely.
2010. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de ha kell bemegyünk a városba...nincs 20 km sem, az meg 10 perc alatt megvan kocsival:))
2010. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk van gyermekorvos is, ettől függetlenül én a fiamat a közeli városban lévő nagyon jó és szimpatikus orvoshoz "írattam be". Az itteni orvosról csak rosszat hallottam, ezért döntöttem így.
2010. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk van, a szomszéd faluba is ő az orvos. Nagyon jó doktornő. Amikor szabin van akkor is rendes gyerekorvos helyettesíti, na róla már nem lehet elmondani, hogy jó orvos...


Na de pl. az ügyeleten már nincs gyerekorvos.

2010. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk régebben nagyvárosban olyan jutott, hogy kijött aztán be volt bszva és elaludt a fotelban. Borzasztó bosszantó lehet, de legalább találtál jót, ahova elmehetsz.
2010. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is a felnőtt körzetihez hordják a gyerekeket. Én behordom a városba, 25 perc autóval háztól házig.
2010. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! A mi orvosunk gyerekorvosnak került ide, aztán képezte magát háziorvosnak, de most is gyerek orvos. Falun lakom, de ez így egész jó, ért a gyerekekhez.
2010. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem vagyunk egyedül. Sajnos ez olyankor a legrosszabb, amikor lázas a kicsi. Van itt is mondjuk közeleb egy magán gyermekorvos, Őt még nem próbáltuk. De ott is úgy van, hogy valamikor estefelé ad időpontot, amikor hazaért a kórházból. :-(

Kár, hogy nincs több gyermekorvos az orszzágban :-(

2010. aug. 10. 14:37
 10/13 A kérdező kommentje:

bocsi, "közelebb, országban"


Akinél elaludt a fotelban a doki! Ez nagyon groteszk :-) , :-( Szomorú nagyon, hogy ilyen megtörténhet.

2010. aug. 10. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!