Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rosszat álmodott, vagy miért...

Rosszat álmodott, vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
21 hónapos lányom már többször ébredt sírva éjjel, de ami a legrosszabb, hogy úgy viselkedett, mintha "megbolondult" volna. Hiába vettem magamhoz, rúg-kapált, harapott, ordított. Csak nagy nehezen sikerült lenyugtatni, hogy magamhoz öleltem. Utána szépen visszaaludt. De miért csinálta már többször is ezt? Rosszat álmodott? Ez szerintem akkor sem normális. Vagy igen?

2020. nov. 17. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális - e, de az én kisfiam is néha az éjszaka közepén ezt csinálja. 2 éves múlt. De ő egyébként is rossz alvó, minden éjjel felsír, nyűglődik álmában többször.
2020. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pavor alvás? Olvass utána. Nehéz de hozzá lehet szokni...
2020. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pavor - olvass utána. Idegrendszer éretlen még ebben a korban, ez okozhat ilyet.
2020. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. nov. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!